içinde ,

Binlerce Shiba Inu Topluluğu Üyesi Bitrise Coin’e Katıldı

Binance Smart Chain üzerinde DeFi (Merkeziyetsiz Finans) protokolü oluşturan blokzinciri tabanlı bir proje olan Bitrise, binlerce Shiba Inu topluluk üyesinin katıldığını duyurdu. Katılmanın token üzerinde büyük ve olumlu bir etkisi olacağından, bu Bitrise Coin yatırımcıları için iyi bir haber.

  • Bitrise, sağlam bir Defi (Merkeziyetsiz Finans) Projesi üzerine kurulmuş kararlı bir kriptopara birimidir.
  • Cazip stake ödülleri sunar.
  • Yenilikçi ve çekici tokenomikler sunar.
  • Ekosistemde birden fazla ürün çalışıyor.

Zaten, Shiba Inu topluluk üyelerinin katılımı hissedilmeye başlandı. Bu, son Bitrise token fiyat artışından görülebilir.

Bitrise

Bitrise ekibi, binlerce Shiba Inu topluluğu üyesinin katılmasının proje için büyük bir kilometre taşı olduğunu söyledi. Son günlerde yaşanan fiyat, dalgalanmanın yanı sıra bu topluluğa katılması da bu DeFi projesinin potansiyelini gösteriyor.

Shiba Inu sadece bir kriptopara birimi değildir. Piyasa değeri açısından, piyasada 12. sırada yer alan en büyük kriptopara birimlerinden biridir. Topluluğun binlerce üyesi var ve Bitrise coin’e katılmak daha büyük bir keşif anlamına geliyor.

Shiba Inu yatırımcılarının katılımı, ekibin son birkaç ayda yaptığı inanılmaz şeyin arka planında geliyor. Ekip, merkeziyetsiz bir finansal sistem inşa ediyor. DeFi (Merkeziyetsiz Finans) sistemini geliştirmede şimdiye kadar hızlı başarılar elde etti.

shiba

Bitrise, lansmanından bu yana dört aydan kısa bir süre içinde ağın ekosistemi için ürünler geliştirdi. Ekip, halihazırda çalışan ürünler olan Bitrise Audits, Techrate Audi ve dApp cüzdanını zaten geliştirdi.

Ancak çoğu kripto topluluğunu katılmaya çeken şey, yakın zamanda duyurulan Bitrise staking sürecidir. Staking süreci Kasım ayının sonunda başlıyor ve Shiba Inu da dahil olmak üzere kripto topluluğu arasında çok fazla heyecan yarattı.

Bitrise coin, ekosistemdeki ürünler tarafından üretilen gelirin %80 APY’sini stake edilen token ile paylaşacak. Ekip, elde edilen gelirin sorunsuz ve hızlı bir şekilde dağıtılmasını sağlamak için gelir paylaşımı staking programını yayınlamak üzere. Bu, Shiba Inu topluluğu üyelerini çeken büyük bir yatırımdır.

Bitrise

Bitrise tokenomics, kripto pazarında çok çekici olmaya devam ediyor. Token tutma ödülleri en çekici tokenomiklerden biri olmuştur. Shiba Inu yatırımcıları, BNB’deki tüm token sahiplerinin cüzdanlarına otomatik olarak dağıtılan %12 işlem vergisinin %4’ünün bir kısmını almak istiyor.

Bitrise staking şu andan itibaren herhangi bir zamanda başlayacak ve daha fazla kripto yatırımcısı başlamadan önce katılmayı bekliyor. Ekip, stake edilen paralar için daha fazla gelir elde etmek için Bitrise ekosistemi için daha fazla ürün geliştirme sözü verdi. Zaten, borsanın geliştirme aşamasında olduğunu ve yakında piyasaya sürüleceğini duyurdular.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. 2020 yaz aylarında FinTech ile tanışmasıyla odağını, Blockchain ve merkeziyetsiz finansa çevirmiş durumda. Aktif olarak blokchain ve kripto paralarla ilgili içerikler üretmekte ve kendisini geliştirmeye devam etmektedir.

Üstad Splinter ile Huobi Temel Analiz Sohbet Saati

Real Realm Projesi Topluluk Yöneticisi Ali ile AMA Etkinliği