içinde ,

BinaryX (BNX) ve Zebec Protocol (ZBC) KuCoin’de Listeleniyor

BinaryX (BNX), 14 Nisan 2022 tarihinde TSİ 11:00’de KuCoin borsası tarafından listeleneceği duyuruldu. Ancak BNX’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 15 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının BNX listeleme haberi:

BinaryX (BNX) Nedir?

BinaryX, Binance Smart Chain ağı üzerinde bulunan bir play-to-earn projesi olan CyberDragon’un arkasındaki projedir. BinaryX piyasaya sürüldüğü ilk zamanlar, merkeziyetsiz bir türev ticaret protokolüydü, ancak sektördeki GameFi akımının adeta patlama yapması nedeniyle proje geliştiricileri konsepte uyum sağlayabilmek için projenin konseptini değiştirdi. BinaryX şu anda, DeFi öğelerine sahip, bir MMORPG olan CyberDragon adlı bir metaverse oyunu inşa ediyor. CyberDragon, oyuncuların sadece oyunu oynayarak gelir elde edebilecekleri çift token’lı bir ekonomik sisteme sahiptir.

BinaryX ekibi, oyuna erişim engellerinin düşük, kolay anlaşılabilen ve play-to-earn mekaniği etrafında şekillenen farklı oyun senaryoları olan bir oyun deneyimi sunarak oyuncuları cezbetmeyi amaçlıyor.

Zebec Protocol (ZBC), 14 Nisan 2022 tarihinde TSİ 13:00’de KuCoin borsası tarafından listeleneceği duyuruldu. Ancak ZBC’lerinizi KuCoin borsasından başka yere çekmek (withdrawal) veya aktarmak için 15 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter hesabının ZBC listeleme haberi:

 

Zebec Protocol (ZBC) Nedir?

Zebec, kullanıcıların ödemeleri ve dağıtımları istedikleri zaman göndermelerine olanak tanıyarak bordro, nakit akışı ve token vesting’ini dönüştüren ve kesintisiz devam eden bir Settlement (uzlaşma) Protokolüdür. Zebec Protocol, dünyanın ilk tam vergi stopajlı bordro ürününü ve Solana cüzdanları için ilk banka kartını piyasaya sürüyorlar. Distributed Global ve Coinbase gibi kuruluşlardan 21 milyon dolar fon topladılar.

Zebec’in üzerine inşa edilmiş 250’den fazla proje bulunmaktadır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

CeekVR (CEEK), ApeCoin (APE) ve Fantom (FTM) Fiyat Analizleri I 13.04.2022

NEAR Protocol (NEAR) Ralliye mi Hazırlanıyor?