in ,

Binance’ten Yeni Altcoin Listelemesi: Wax ($WAXP) Nedir?

Wax

Binance 23 Ağustos TSİ 09.30‘da (bu sabah) WAX altcoin’ini listeledi. Kullanıcılar WAXP/BTC, WAXP/BNB, WAXP/BUSD, WAXP/USDT işlem çiftlerinden işlemlerini gerçekleştirebilirler. Para işlemleri ise 24 Ağustos TSİ 9.30’dan itibaren gerçekleştirilebilecek.

Wax (WAXP) Nedir?

WAX, sanal koleksiyonlar ve oyunlar için oluşturulmuş bir katman 1 ağıdır. Kullanıcıların ağ kaynaklarına (CPU, NET, RAM) erişmek için WAXP tokenlerini stake etmeleri gerekmektedir, bu da ağdaki dApp’lere erişmelerini sağlar. WAXP tokenleri, ağ işlemleri için stake ödülleri, yönetişim ve ödeme yapmak için kullanılabilir.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

23 Ağustos 2021 Tarihli Bitcoin, Ethereum ve Avalanche Fiyat Analizi

PayPal

PayPal, İngiltere’de Kripto Varlık Alım-Satım İşlemini Başlatacak