Binance’te Listelenmesi Beklenen Projeler

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para platformu olan Binance’in yatırım kolu Binance Labs, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. İşte Binance Labs’ın yatırım yaptığı ve Binance’te listelenmesi beklenen projeler. 

Binance’de listelenmeden önce yatırım yapılan 135 portföyden 29’u listelenmiştir. Listeleme oranı %21,4’tür ve bu oran diğer VC’lerden önemli ölçüde daha yüksektir.

Eğer öyleyse, hangi portföy henüz listelenmedi?

  • Celestia

Genesis’in 31 Ekim’deki airdrop’undan sonra, Binance’de listelenebileceğine dair beklentiler var.

  • Layer Zero

LayerZero, birden fazla zinciri birbirine bağlamak için tasarlanmış güvenilir bir omnichain birlikte çalışabilirlik protokolüdür. LayerZero, orta zincir veya Layer-2 çözümü yerine, tüm zincirlerde doğrudan, güvene dayalı olmayan işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecek devasa bir altyapı sağlar.

  • AltLayer

AltLayer ‘MVB VI En İyi Projeler’ arasında seçildi ve Binance Labs de yatırım aldı. Mart 2023’te yalnızca SpaceID listelendi ve MVB projesinin listelenmesi durdu. MVB arasında en yüksek listeleme potansiyeline sahiptir. Binance, MVB’ye girişimler sağlamaya devam etmek için MVB’de listelenen bir sonraki projeyi seçecektir. Yüksek bir airdrop olasılığı vardır. AltLayer Altitude Faz IV görevi 30 Ekim’e kadar tamamlanabilir.

  • dappOS

Amaç merkezli kategoride biraz dikkat çekebilecek bir proje. Binance’in yanı sıra şirket Sequoia, Okx ve HashKey gibi büyük oyunculardan yatırım aldı. Uygulamalarında etkileşime girdiklerinde airdrop’lar bekleyebilirsiniz.

  • Manta Network

EVM eşdeğeri ZK-uygulama platformudur.

  • Polyhedra

Airdrop ile ilgili detaylar Discord’da paylaşıldı. Mainnet Lansmanı ve Airdrop yakında gerçekleşecek.

  • Tabi NFT

Yüksek hype oyun projesidir.

kripto, hack, zincir

  • Helio Protokolü

CZ, küçük stablecoin üreticilerini cömertçe desteklemekten bahsetti. $HELIO tokenleri piyasaya sürülecek ve $HAY, mint yapacak kullanıcılara ödül olarak dağıtılacak.

  • Mavia Game

Oyun uygulamaları App Store’da resmi olarak onaylandı. Küresel lansman yakında yapılacak.
MAVIA tokenı piyasaya sürülecek.

10. Ambit Finance

Binance Zincirinde DeFi olarak bulunuyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Haftanın Öne Çıkan IDO’ları

Santiment Nedir ve Ne İşe Yarar?