in ,

Binance’te Listelenen En Düşük Değerli Projeler

Bu yazımızda, Binance’te listelenen en düşük tam seyreltilmiş değerlemeye sahip projeleri ele alacağız. 

Bitcoin fiyatı bu yıl %60 civarında artış göstererek kripto topluluğunda umutları artırdı. Bu yazımızda ABD’nin en büyük kripto borsasında listelenen ve yatırımcılarına iyi getiri sağlayabilecek en düşük değerli projelerin bir listesini hazırladık. 

REI Network (REI)

2017’de kurulan ve ilk olarak GXChain olarak tanınan proje, değerli bir veri interneti oluşturma amacını taşıyor. REI ağı, blok zincirinin gelişim eğilimine daha iyi uyum sağlamak ve hafif, Ethereum uyumlu, daha yüksek performans ve ücretsiz blok zinciri çerçevesi elde etmek için geliştirildi. 

Piyasa değeri 22.1 milyon dolar olan projenin gördüğü en yüksek değer ise 0.17 dolar. 

Dego Finance (DEGO) 

Dego Finance, zincirler arası bir NFT+DeFi protokolüdür. Dego Finance altyapısı, herkesin NFT mint edebileceği, NFT madenciliği yapabileceği, açık artırmaları ve ticareti başlatabileceği açık bir NFT ekosistemidir. 

Substrate aracılığıyla zincirler arası NFT varlık transferlerini mümkün kılan Dego, uygulamaları ve temel protokolleri birleştiren bir de parachain’e sahiptir. Piyasa değeri 23 milyon dolar olan DEGO’nun gördüğü en yüksek fiyat seviyesi ise 26 milyon dolardır. 

OAX (OAX) 

OAX, OAX Foundation tarafından 2017 yılında oluşturulan bir projedir. OAX aynı zamanda, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir merkeziyetsiz borsadır. Çeşitli DeFi ürün ve özellikleri sunan OAX, yatırımcıların getirilerini maksimize etmeyi amaçlar.

Merkeziyetsiz borsa yaklaşımına hibrit yaklaşım benimseyen OAX’ın blok zincir kod tabanı tamamen açık kaynaklıdır. Platformun kripto varlığı olan OAX’ın piyasa değeri ise 18 milyon dolardır. OAX’ın gördüğü en yüksek fiyat ise 2.91 dolardır. 

PERL.eco (PERL) 

Perl.eco, kullanıcılarına likidite ve teminatlandırma gibi konularda hizmet veren yenilikçi bir kripto varlık platformudur. Kullanıcıların tokenlerini stake ederek gelir elde etmelerine imkan sunan bu platformda kullanıcılar, PERL tokenlerini teminat göstererek sentetik varlıklar da inşa edebiliyor. 

Blok zincir teknolojisi ve gerçek dünya varlıklarını buluşturmayı hedefleyen PERL, kullanıcılarına merkeziyetsiz finans ve NFT’lerin sunduğu olanaklardan faydalanma imkanı tanıyor. 9 milyon dolar piyasa değerine sahip olan PERL’in gördüğü en yüksek fiyat ise 0.29 dolar seviyesidir. 

Harvest Finance (FARM) 

Harvest, merkeziyetsiz finans getirileri elde etmek için kaynakları bir araya toplayan farmer’ların oluşturduğu bir topluluktur. Kullanıcıları için yield farming sürecini organize eden ve otomatik hale dönüştüren Harvest Finance, bir getiri toplayıcıdır. 

Kullanıcılardan token toplayan platform, bu tokenleri kullanıcılar adına toplu olarak stake ederek ağ ücretlerinden tasarruf sağlamayı amaçlar. 18 milyon dolar piyasa değerine sahip olan FARM’ın gördüğü en yüksek fiyat ise 2.236 dolar seviyesidir. 

Binance üzerinde bulabileceğiniz diğer en düşük değerli projeleri ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • ForTube (FOR)
  • Gifto (GFT)
  • VITE (VITE)
  • Akropolis (AKRO)
  • Dock (DOCK)
  • PIVX (PIVX)
  • Waltonchain (WTC)
  • Frontier (FRONT)
  • Viberate (VIB)
  • pNetwork (PNT)

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Ethereum (ETH), 1.900 Dolara Dönüşü Bekliyor

BRC-20’nin Gizemini Çözmek