in ,

Binance’te Listelenen En Düşük Değerlemeye Sahip Projeler

Binance

Bitcoin geçtiğimiz hafta %15’in üzerinde bir fiyat artışı kaydederek kripto topluluğunda umutları artırdı. Bu yazımızda, en büyük kripto borsası Binance’te listelenen ve yatırımcılarına iyi getiri sağlayabilecek en düşük değerli projelerin bir listesini hazırladık.

FIO Protocol (FIO)

Çeşitli işlemlerin tek bir hesap üzerinde gerçekleştirilebilmesine olanak tanıyan FIO Protocol, bir blockchain projesidir. Listenin ilk sırasında yer alan FIO, 14.7 milyon dolarlık piyasa değerine ve 20.3 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş değere sahip.

Perlin (PERL)

Kullanıcılarına likidite ve teminatlandırma gibi konularda hizmetler sunan yenilikçi platform Perlin, listemizin ikinci sırasında yer alıyor. 9.12 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan PERL’in tamamen seyreltilmiş değeri ise 19.2 milyon dolar civarında bulunuyor.

ForTube (FOR)

Kripto tahvil piyasalarına odaklanan ve merkeziyetsiz finans hizmetleri sunan ForTube, 10.7 milyon dolarlık piyasa değeri ve 18.9 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş değer ile listenin üçüncü sırasında yer alıyor.

OAX (OAX)

Ethereum ağı üzerine inşa edilmiş merkeziyetsiz bir borsa olan OAX’ın yerel kripto varlığı 10.4 milyon dolarlık piyasa değeri ve 17.9 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş değer ile dördüncü sırada bulunuyor.

Dego Finance (DEGO)

Listenin beşinci sırasında ise iki işlevi olan bir NFT+DeFi protokolü Dego Finance yer alıyor. 7.98 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan DEGO’nun tamamen seyreltilmiş değeri ise 17.6 milyon dolar seviyesinde yer alıyor.

Harvest Finance (FARM)

Harvest Finance, kullanıcıları için yield farming sürecini organize eden ve otomatikleştiren bir getiri toplayıcıdır. Listemizin altıncı sırasında yer alan Harvest Finance (FARM), 15.9 milyon dolarlık piyasa değeri ve 16.7 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş değere sahip.

Waltonchain (WTC)

Waltonchain, tedarik zincirinin yönetimi için oluşturulan, RFID ve IoT teknolojisini birleştiren bir ekosistemdir. 4.73 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan WTC, 16.2 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş değer ile listenin yedinci sırasında bulunuyor.

Dock (DOCK)

Dock, kendini doğrulanabilir kimlik bilgisi paylaşım ağı olarak tanımlayan bir blockchain projesidir. 10.9 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan DOCK, 15.7 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş değer ile listenin sekizinci sırasında yer alıyor.

Gifto (GFT)

Dijital hediye alışverişine izin veren, blockchain tabanlı bir Web3 hediye platformu olan Gifto (GFT), listenin dokuzuncu sırasında yer alıyor. 15.5 milyon dolar piyasa değerine sahip olan GFT’nin tamamen seyreltilmiş değeri ise yine 15.5 milyon dolar olarak karşımıza çıkıyor.

PIVX (PIVX)

İşlem güvenliği ve gizliliği temel edinen, anlık işlemlere odaklanmış merkeziyetsiz proje PIVX, listenin onuncu sırasında bulunuyor. 15.3 milyon dolarlık piyasa değerine sahip olan PIVX’ın tamamen seyreltilmiş değeri ise yine 15.3 milyon dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Listenin geri kalanında yer alan varlıklar ve tamamen seyreltilmiş değerleri ise şöyle:

  • SONM (SNM) 15.2 milyon dolar
  • VITE (VITE) 15.2 milyon dolar
  • Frontier (FRONT) 13.1 milyon dolar
  • Viberate (VIB) 9.32 milyon dolar
  • pNetwork (PNT) 9.01 milyon dolar

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin Cash (BCH) Neden Arttı?

kripto blockchain

Bitcoin SV (BSV) Nedir? Nasıl Alınır?