içinde ,

Binance’nin Yeni Yatırımcısı Gulf Energy Şirketi Oldu

Popüler kripto para borsası Binance, ikili anlaşmalar imzalayarak büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Sarath Ratanavadi’nin sahibi olduğu Gulf Energy Development enerji şirketi Binance ve BNB tokenlerine yatırım yaptığını duyurdu. Bu yatırım, enerji şirketinin bir yan kuruluşu olan Gulf International Investment Limited aracılığıyla gerçekleştirildi.

Gulf Energy yapılan bu yatırım ve iş birliği hakkında şu açıklamalarda bulundu:

“Bu adımın, şirketin dijital altyapıda lider olma hedefiyle tamamen uyumlu gözüküyor. Bu yatırımlar şirketin gelecekte dijital varlıklarla ilgili diğer girişimlere uyum sağlayabilmesi için fırsat tanıyor.”

Firma öncelikle Tayland’da bir kripto borsası kurma hedefinin olduğunu açıkça dile getirdi. Bu hedefini  Binance ile yapılacak olan ortak girişim ile gerçekleştirileceğini açıkladı. Bu iş birliğine firmanın yan kuruluşları olan Gulf Innova Company Limited aracılık edecekti. Böylelikle tarafların anlaşmayı bu yıl içerisinde tamamlayacağı planlanıyordu.

Firma, 13 Nisan’da Binance ile bir hissedarlar anlaşması imzaladı. Bu iş birliğinin kurulmasının ardından Firma, ilgili kurumlarla dijital varlık takas lisansı ve diğer lisanslar için başvuruda bulunmayı düşünüyor.

Kaynak: The Block

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

KoinSaati içerik yazarı.

STEPN’de Neler Oluyor? STEPN (GMT) Neden Artıyor?

Air Europa

Air Europa, Dünyanın İlk NFT Uçuşunu Başlatacak!