in ,

Binance’in Listelediği O Varlık %10’un Üzerinde Yükseliş Yaşadı!

Dünyanın işlem hacmi bakımından en büyük kripto varlık alım satım platformu olan Binance, Rocket Pool (RPL) tokeni listeledi. 

Binance’in resmi web sitesi üzerinden yapılan açıklamada Innovation Zone bölümünde; RPL/BTC, RPL/BUSD ve RPL/USDT işlemlerinin başlatılacağı duyuruldu. Varlık bugün 11.00’de (TSİ) işleme açıldı. Rocket Pool çekim işlemlerinin ise 19 Ocak 11.00 (TSİ)’da başlayacağı duyuruldu. 

Binance

Varlığın listeleme haberinin hemen ardından RPL coin fiyatında yukarı yönlü fiyat artışı gözlemlendi. Ethereum staking sağlayıcısı Rocket Pool’un yerel tokeni, Binance listelemesi sonrası son bir yılın en yüksek seviyesine ulaştı. Binance listelemesi öncesi 30 dolar civarında fiyatlanan varlık, haberin duyulmasından sonra ani bir hareketle 45 dolar seviyesinin üzerine çıktı. RPL, işlem hacminde yaşadığı artış ile işlem hacmi bakımından en iyi varlıklar arasında 213. sıraya yükseldi. 

DeFiLlama verilerine göre en önemli Ethereum staking platformlarından biri olan Rocket Pool üzerinde 900 milyon dolara yakın kilitli varlık bulunuyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Ocean Protocol (OCEAN) Nedir? Nasıl Alınır?

AS Roma Fan Token (ASR) Nedir? Nasıl Alınır?