in

Binance’de Listelenen Son 5 Proje ve Fiyat Performansları

Binance

Binance kripto para borsasında listelenen son 5 projeyi ve göstermiş oldukları fiyat performanslarını detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. 

Astar (ASTR)

Astar Network, Polkadot üzerinde Ethereum Virtual Machine, Web Assembly ve Layer 2 çözümlerini destekleyen çok zincirli bir dApp merkezidir. ASTR, ağın yardımcı programı ve yönetişim token’idir. ASTR token sahipleri ağ yönetimine katılabilir, işlem ücretlerini ödeyebilir ve token’i stake ederek ödüller kazanabilir.

ASTR token’i 28 Şubat TSİ 13:30’da ASTR/BUSD ve ASTR/USDT işlem çiftlerinde Binance borsasında listelendi. Listelenme öncesinde ASTR fiyatı 0.13$-014$ aralığındaydı. 28 Şubat TSİ 10:20’de 0.1363$ olan fiyatı aynı saat aralıklarında artışa başladı. Listelenme saati gelmeden 13:00’a kadar günün zirve seviyesi olan 0.165$’a ulaştı. Listelenme ile fiyat seviyesi 0.1642’yi 28 Şubat TSİ 14:25’e kadar korudu. ASTR yazı yazıldığı sırada 0.1169$’dan işlem görmektedir.

Astar (ASTR)
Astar (ASTR) CoinMarketCap Grafiği

WOO Network (WOO)

WOO Network, trader’ları, borsaları, kurumları ve DeFi platformlarını WOO X, Wootrade ve WOOFi gibi ürün grupları aracılığıyla birbirine bağlayan bir likidite ağıdır. WOO, platformun yerel token’idir ve kullanıcılar token’i likidite sağlamak ve stake etmeye katılmak için teminat olarak kullanabilir.

WOO Network (WOO)

WOO token’i 8 Şubat TSİ 09:30’da WOO/BNB, WOO/BTC, WOO/BUSD ve WOO/USDT işlem çiftlerinde Binance borsasında listelendi. Listelenme öncesinde WOO fiyatı 0.65$-0.70$ aralığındaydı. 8 Şubat TSİ 03:00’da 0.6804$ olan WOO fiyatı aynı saat aralıklarında artışa başladı. Listelenme saati gelmeden 08:00’a kadar günün zirve seviyesi olan 0.8531$’a ulaştı. Listelenme ile fiyat seviyesi 0.6942$’a kadar düştü. Ve listelenme sonrasında en yüksek 0.7863$ seviyesini gördü. Grafikten de göreceğiniz üzere fiyat buralarda kalıcılığını sürdürmedi. WOO yazı yazıldığı sırada 0.5038$’dan işlem görmektedir.

WOO Network (WOO)
WOO Network (WOO) CoinMarketCap Grafiği

Anchor Protocol (ANC)

Anchor Protocol, Terra blokzincirinde bir ödünç verme ve ödünç alma protokolüdür. ANC, protokolün, kullanıcıların dijital varlıklarını aşırı teminatlandırılmış bir modelle yönetişime katılmalarına, ödünç vermelerine, ödünç almalarına ve faiz kazanmalarına olanak tanıyan yerel yardımcı program ve yönetişim token’idir.

Anchor Protocol (ANC)

ANC token’i 25 Ocak TSİ 14:00’te ANC/BTC, ANC/BUSD ve ANC/USDT işlem çiftlerinde Binance borsasında listelendi. Listelenme öncesinde ANC fiyatı 1.52$-1.55$ aralığındaydı. 25 Ocak TSİ 03:00’te 1.5449$ olan ANC fiyatı aynı saat aralıklarında artışa başladı. Listelenme saati gelmeden 13:00’e kadar günün zirvesi olan 1.8449$’a ulaştı. Listelenme ile fiyat 1.6313$’a kadar düştü. ANC yazı yazıldığı sırada 4.83$’dan işlem görmektedir.

Anchor Protocol (ANC)
Anchor Protocol (ANC) CoinMarketCap Grafiği

Acala (ACA)

Acala ağı, Polkadot parachain olarak çalışan, EVM uyumlu bir DeFi akıllı sözleşme platformudur. ACA, platformun stablecoin’leri basmak, işlem ücretlerini ödemek, yönetime katılmak, stake ve likidite madenciliği yoluyla ödüller kazanmak için kullanılabilen yerel token’idir.

Acala (ACA)

ACA token’i 25 Ocak TSİ 15:00’te ACA/BTC, ACA/BUSD ve ACA/USDT işlem çiftlerinde Binance borsasında listelendi. Listelenme öncesi ACA token’i birçok borsada Binance borsasından önce ilk defa listelendi ve Binance öncesi fiyatı 2.30$’dı. Listelenme saatinden önce TSİ 13:00’e kadar günün zirvesi olan 2.3743$’a ulaştı. Listelenme anı olan 15:00’te ACA fiyatı 1.9799$’dı ve sadece 2.033$’a çıktı. Grafikten de görüldüğü üzere fiyat kalıcılığını sürdürmedi. Bu yazı yazıldığı sırada ACA token’i 1.26$’dan işlem görmektedir.

Acala (ACA)
Acala (ACA) CoinMarketCap Grafiği

API3 (API3)

API3, API’lerin üçüncü taraf aracılar olmadan doğrudan blokzinciri uygulamalarına veri beslemesini sağlayan bir veri oracle’ıdır. API3, ödül almak için stake edilebilen ve veri akışında bir güvenlik garantisi sağlamak için teminat görevi görebilen yerel yönetim token’idir.

API3

API3 token’i 21 Ocak TSİ 13:30’da API3/BTC, API3/BUSD ve API3/USDT işlem çiftlerinde Binance borsasında listelendi. Listelenme haberi duyurulmadan önce API3 token’i 4.7757$’dan işlem görüyordu. Listelenme öncesinde TSİ 10:00’a kadar 5.1573$’a ulaştı. Devamında ise listelenme saati 13:30’a kadar düşüş yaşadı. Fiyat kalıcılığını sürdüremedi. Bu yazı yazıldığı sırada API3 token’i 7.09$’dan işlem görmektedir.

API3 (API3)
API3 (API3) CoinMarketCap Grafiği

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Ukrayna Hükümeti, Orduyu NFT ile Finanse Edecek

Altın Fiyatı Nelerden Etkilenir ?