in , , ,

BinanceCoin (BNB) Yükselişlerine Devam Edebilecek mi?

Binance borsasının kendi coin’i olan BinanceCoin (BNB), son zamanlarda gerçekleştirdiği hızlı yükseliş hareketleri ile tekrardan ilgi odağı oldu.

Gün içinde paylaştığım fiyat analizlerim için Twitter adresimi takip edebilirsiniz.

Twitter: Kripto Kirpi

190 dolar seviyelerinden başlattığı yükseliş trendini sürdüren ve bu süreç içerisinde %75 civarında bir kazanım elde eden BinanceCoin (BNB), bu yazının hazırlandığı saatlerde 314 dolar seviyelerinden fiyatlanıyor.

240 dolar seviyelerinde trend desteğini test ettikten sonra yükselişlerini hızlandıran BinanceCoin (BNB) için bu yükselişlerin nedenlerinden biri olarak Binance ile MasterCard arasında gerçekleşen yeni iş birliğinin etkisi de gösterilebilir. Arjantin’de ortaklaşa bir çalışma ile kullanıcılarına Binance Card sunmayı planlayan bu çalışma, doğal olarak BinanceCoin (BNB) üzerinde de büyük etki yarattı.

Teknik açıdan bakacak olursak direnç seviyelerine yakın bir şekilde hareket eden BinanceCoin (BNB), 325 dolar seviyelerini test ederek yükselişlerine mola verebilir. Ancak şu anki hype etkisi ile sert bir kırılım yaşaması, 360 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükselişlerini devam ettirmesini sağlayabilir.

325 dolar seviyelerinde reddedilmesi ya da geri çekilmelerin başlaması halinde trend desteğine kadar sarkmalar görebiliriz. Trend desteğinin ihlali halinde ise 249-259 dolar bölgesinde majör destek bulunuyor. Olası bir düşüş trendi için bu majör destek bölgesinin kırılımını görmek daha sağlıklı olabilir. 249 dolar altında gerçekleşecek fiyatlanmalar halinde karşılaşabileceği olası destek seviyeleri ise sırası ile 235 ve 216 dolar seviyelerinde görünüyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Vitalik, Ethereum

Vitalik Buterin: “Kripto 2032’ye Kadar Faydalı Bir Şeye Dönüşmek Zorunda”

Near, Haziran Ayında Yaşanan İhlal Hakkında Kullanıcılarını Bilgilendirmedi mi?