in ,

Binance, Yeni Launchpool Projesini Duyurdu

Binance

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu olan Binance, Binance Launchpool’daki 32. projesini duyurdu. 

Binance yeni Launchpool projesi olarak, LayerZero üzerine inşa edilmiş bir omnichain para piyasası protokolü olan Radiant Capital’i (RDNT) kullanıma sunacağını açıkladı. 

Yapılan açıklamaya göre kullanıcılar, 31 Mart 2023 03:00’den (TSİ) başlayarak 40 gün boyunca RDNT tokenlerini toplamak için BNB ve TUSD’lerini ayrı havuzlara yatırabilecekler. 

RDNT ve listeleme ile ilgili başka detaylara da yer verilen gönderide şunlar paylaşıldı: 

  • RDNT Toplam Arzı: 1.000.000.000 
  • Launchpool Token Ödülleri: 15.000.000 RDNT (Toplam arzın %1.5’i)
  • Dolaşımdaki Arz: 217.696.083 (Toplam arzın %21.77’si)
  • Akıllı Sözleşme Adresleri: RDNT (Arbitrum ERC-20) (BNB Chain) 
  • Staking Koşulları: Üst limit yok. KYC gerekli.
  • Desteklenen Havuzlar: Stake BNB (Ödül olarak 12,000,000 RDNT) Stake TUSD (Ödül olarak 3,000,000 RDNT)
  • Farming Süresi: 31 Mart 2023 03:00’dan 9 Mayıs 2023 02:59’a kadar

Yapılan açıklamada, kullanıcı ödüllerini hesaplamak için her saat kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntülerinin alınacağı ve bunların da eş zamanlı olarak güncelleneceği belirtildi. 

Kullanıcılar ödüllerini biriktirebilecek ve bu ödülleri istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarına talep edebilecekler. Her havuzun yıllık yüzde getirisi ve toplam havuz bakiyesi gerçek zamanlı olarak güncellenecek. 

Bunun dışında tokenler aynı anda yalnızca bir havuz üzerinde stake edilebilecek. Örneğin, Kullanıcı A aynı BNB’yi aynı anda iki farklı havuzda stake edemeyecek. 

Bununla beraber, kullanıcılar herhangi bir gecikme olmaksızın fonlarını istedikleri zaman geri çekebilecek ve mevcut diğer havuzlara katılabilecekler. 

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Balinaları Gözünü 30.000 Dolara Dikti

Mart Ayında Öne Çıkan Yüksek Potansiyelli Kripto Para Projeleri