in ,

Binance Yeni Launchpad Projesini Duyurdu!

Binance, web sitesi üzerinden yeni Launchpad projesini açıkladı. Borsa, 29. Launchpad projesinin Hooked Protocol (HOOK) olacağını duyurdu. 

Binance tarafından yapılan açıklamada, Hooked Protocol için token satışının 24 Kasım 2022’de saat 03.00’te (TSİ) gerçekleştirileceği duyuruldu. Bu tarihten itibaren, bir hafta boyunca saatlik BNB bakiye kaydı alınacağı da duyuruda yer aldı. Kullanıcıların yedi gün boyunca ortalama günlük BNB bakiyeleri, bu sürecin sonunda taahhüt edilebilecek maksimum BNB oranını belirleyecek. 

Duyuruya göre Launchpad kayıt işlemleri 1 Aralık 2022’de 09.00 ile 12.00 arasında açılacak. Token satışı da yine aynı gün içerisinde 13.00’te (TSİ) gerçekleştirilecek. Token satışı için Binance üzerinde ayrılan miktar, 2.5 milyon dolar değerinde HOOK. Token’ın toplam arzı 500 milyon iken bunun yüzde 5’ine denk gelen 25 milyon HOOK, Binance Launchpad üzerinde satılacak. Token satışları ise sınırlı olacak ve her kullanıcı yalnızca 15 bin dolar değerinde HOOK alabilecek. 1 HOOK fiyatı ise 0.1 dolar değerinde olacak. 

Hooked Protocol (HOOK) Nedir?

Hooked Protocol, Web2 kullanıcılarının Web3 ekosistemine sorunsuz bir şekilde geçiş yapmasına yardımcı olmayı ve merkeziyetsiz uygulamaların (dApp’ler) uygulayabileceği büyüme altyapısını oluşturmayı amaçlar. Hooked Protocol projesinin hedefleri ise şöyledir:

  • Daha önce kripto para deneyimi olmayan kullanıcılara, oyunlaştırılmış deneyimle kripto paralara erişme, kazanma ve sahip olma konusunda yardımcı olmak
  • Web 2.0 kullanıcılarının Web3 ekosistemine dönüşümünü etkinleştirmek ve hızlandırmak
  • Merkeziyetsiz sosyal ağdan ve viral büyümeden yararlanan, geniş ölçeklenebilirlik ve yüksek katılım ile canlı bir topluluk oluşturmak.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Bitcoin’de Bir Sonraki Hedef 17.000 Dolar Olabilir mi?

Spin Airdrop Duyurusu Yaptı! Airdrop’tan Yararlanmak için Neler Yapmalıyız?