içinde

Binance ve Ronaldo Ortaklığı

Ticaret hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, perşembe (dün – 23 Haziran 2022) günü, NFT’lerin tanıtımı için Cristiano Ronaldo ile çok yıllı bir partnerlik anlaşması imzaladığını açıkladı.

Anlaşmanın parçası olarak Portekizli futbol yıldızı ve Binance, Binance bünyesinde satışa sunulacak olan bir dizi NFT koleksiyonu oluşturacak. İlk koleksiyonun ise bu yılın sonlarında piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Binance, yapılan anlaşmayı resmi Twitter hesabında duyurdu:

“Birlikte NFT sektörünü değiştireceğiz ve futbolu bir sonraki seviyeye taşıyacağız. Ve bu sadece başlangıç.”

Binance, spor sektöründe adından söz ettirmeye devam ediyor. Lazio, Porto, Santos, Arjantin milli takımı, Alpine F1 Racing Team’e sponsor olan ve fan token’lar piyasaya süren Binance, şimdi de futbol tarihinin simge isimlerinden biri olan Cristiano Ronaldo ile NFT ortaklığı gerçekleştiriyor.

Binance kurucusu ve CEO’su CZ:

“Cristiano Ronaldo dünyanın en iyi futbolcularından biri ve sporun ötesine geçerek birçok sektörde ikon haline geldi. Özgünlüğü, yeteneği ve yaptığı hayır işleri ile dünyanın en adanmış hayran kitlelerinden birini topladı.

Hayranlarına Ronaldo ile etkileşime geçmeleri ve ikonik bir spor tarihine sahip olmaları için özel katılım fırsatları sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

THORChain (RUNE) Neden Artıyor? Son 7 Gün İçerisinde %58 Artış!

Harmony Horizon Bridge, 100 Milyon Dolarlık Hack’e Uğradı