içinde

Binance, Trust Wallet Token (TWT) Airdrop Dağıtımını Bitirdi

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, büyük bir airdrop faaliyetinden sonra milyonlarca kullanıcısına 100 TWT gönderdi. TWT Tokeni, 2018 yılında Binance tarafından satın alınan Trust Wallet’ın tokenidir. Binance, Trust Wallet promosyonu kapsamında, hak kazanan Binance kullanıcılarına Trust Wallet Token (TWT) dağıtımını tamamladı. 

Binance platformu, 14/12/2020 ila 21/12/2020 tarihleri arasında herhangi bir alım satım işlemi yapmış bütün Binance kullanıcılarının spot hesaplarına 100 TWT yatırmıştır. Kullanıcıların, ödüllerinin başarıyla alabilmeleri için TWT tokenlerini 5 Ocak 2021 tarihinde, Türkiye saatiyle 03:00’a kadar Binance Smart Chain (BSC) ağı aracılığıyla bir Trust Wallet adresine göndermeleri gerekmektedir. Belirtilen süre içerisinde ödüllerin çekimi yapılmadığı durumda, TWT ödülleri kullanıcıların spot hesaplarından geri alınacaktır.

Trust Wallet Token (TWT) Nasıl Çekilir?

TWT airdrop aldıysanız, TWT şimdi Binance spot cüzdanınızda olacaktır. TWT, Binance’de alım satım için listelenmemiştir, bu nedenle tokenlerinizi kullanmak için Binance Smart Chain’i destekleyen bir cüzdana çekmeniz gerekir. Ödülünüzü 5 Ocak 2021 tarihinde, Türkiye saatiyle 03:00’a kadar talep etmeniz gerekir, aksi takdirde tokenler kaybolur. TWT’nizi saklamak için en güvenilir cüzdan olan Trust Wallet’ı kullanabilirsiniz. Trust Wallet’ınız yoksa buraya tıklayarak hemen indirebilirsiniz.

Çekim işlemine şu şekilde başlayabilirsiniz; ilk önce Binance spot cüzdanınıza gidin. Arama çubuğuna “TWT” yazın. “Withdraw” seçeneğine tıklayın.

Cep telefonunuzda, Trust Wallet’ı açın ve Smart Chain’i ve ardından “Copy” seçeneğini seçin, Smart Chain adresinizi bulun. Trust Wallet’ı ilk kez kullanıyorsanız, bu video size yardımcı olacaktır.

Binance platformunda Binance Smart Chain’i (BSC) seçin ve Smart Chain adresinizi Binance’e yapıştırın.

Bu işlemin ardından cüzdana göndermek istediğiniz tutarı girin.

Trust Wallet Token

Bunun ardından “Submit” seçeneğine tıklayın. Para çekme talebiniz alındıktan sonra, paranız kısa süre içinde cüzdanınızda görünecektir. Bu adımın tamamlanmasıyla birlikte işleminiz sora erecektir.

İşlem adımlarını kısaca özetlemek gerekirse;

  1. Binance spot cüzdanınıza gidin. Arama kutusuna “TWT” yazın ve “Withdraw” seçeneğine tıklayın.
  2. Telefonunuzda “Trust Wallet” uygulamasını açın ve Smart Chain‘i seçip Receive seçeneğini seçin ve buradaki adresinizi kopyalayın.
  3. Daha sonra 1. adımda açtığınız TWT withdraw sayfasında Binance Smart Chain‘i (BSC) seçin ve Trust Wallet’ta kopyaladığınız Smart Chain adresini buraya yapıştırın.
  4. Çekmek istediğinizin tutarı girin, “Submit” seçeneğine tıklayın. TWT’leriniz en kısa sürede Trust Wallet cüzdanınıza gelecektir.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

KoinSaati tarafından yazıldı.

1inch

Merkeziyetsiz Borsa (DEX) Platformu 1inch, Kendi Tokenini Piyasaya Sürdü

Bitcoin

Bitcoin Fiyatında Noel Heyecanı: 24.600 Dolarlık Yeni Rekor