in

Binance, Terra 2.0’ı (LUNA) Innovation Zone’da Listeleyecek

Binance

Binance, hafta sonu Terra 2.0’ı listeleyeceğine yönelik duyuruda bulundu. Dünyanın en büyük kripto borsalarından Binance, geçen haftaki airdrop’tan sonra yakın zamanda piyasaya sürülen yeni LUNA token’ı listeleyeceğini açıkladı.

Ancak LUNA; yeni, yüksek riskli token’ler için bir trading platformu olan Binance Innovation Zone’da listelenecek. Token’ın alım-satımı 31 Mayıs’ta başlayacak.

Binance, listeleme duyurusunda, Innovation Zone’un diğer kriptolardan çok daha yüksek risk oluşturan token’lardan oluştuğunu yineledi.

Kripto para borsası, yatırımcıların Innovation Zone’da alım satım yapmak için ilk sorumluluk reddinin bir parçası olarak bir anket doldurmasını şart koşuyor.

Binance’in Duyurusu

Binance, Terra 2.0’ı (LUNA) Innovation Zone’da listeleyecek, LUNA/USDT ve LUNA/BUSD işlem çiftleri için 31.05.2022 Salı günü (yarın), saat 09:00’da alım satıma açacak. 

LUNA için para yatırma ve çekme işlemleri, 31.05.2022 Salı günü (yarın), saat 08:30’da açılacak. 

Terra 2.0 (LUNA) Airdrop Detayları

Terra 2.0’ı (LUNA) tüm uygun LUNC ve/veya USTC kullanıcılarına şu oranlara göre dağıtım yapılacak:

  • Pre-Attack 1 aUST = 0.01827712143 LUNA
  • Pre-Attack 1 LUNC = 1.034735071 LUNA
  • Post-Attack 1 USTC = 0.02354800084 LUNA
  • Post-Attack 1 LUNC = 0.000015307927 LUNA

Hatırlatma

Innovation Zone, kullanıcıların artan oynaklığa sahip olabilecek ve diğer token’lardan daha yüksek risk teşkil edebilecek yeni token’ları alıp satabilecekleri özel bir trading alanıdır.

Innovation Zone’da işlem yapmadan önce, tüm kullanıcıların Binance kullanım koşullarını dikkatlice okumaları ve ilk sorumluluk reddinin bir parçası olarak bir anket doldurmaları için Innovation Zone işlem sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir.

Terra 2.0 (LUNA), normalden daha yüksek bir risk oluşturabilecek yeni bir tokendir ve bu nedenle fiyat dalgalanmasına tabi olabilir…

Binance’in duruşu, Terra kazasını sert bir şekilde eleştiren CEO Changpeng Zhao’dan kaynaklanıyor olabilir. Bununla birlikte diğer borsalar Binance kadar temkinli görünmüyor. OKX, Huobi, Kucoin ve Bybit gibi borsalar yeterli likiditeyi sağladıktan sonra token için düzenli spot ticareti etkinleştirdikleri gözlemlendi.

Büyük küresel kripto borsaları, “Terra 2.0” lansmanı için bir teklifin kabul edilmesinin ardından Terra’nın yeniden başlatılmasını destekleyeceklerini açıklamışlardı.

Binance dışında FTX, Crypto.com, Huobi, Bitfinex, Bybit, Gate io, Bitrue ve Kucoin gibi borsalar, yakın zamanda çöken Terra blok zincirinin değiştirilmiş versiyonuna destek sözü vermişlerdi.

Borsa duyuruları, Terra topluluğunca Terraform Labs CEO’su Do Kwon tarafından öne sürülen “teklif 1623″ün geçmesinin ardından gelmeye başlamıştı.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

GAK tarafından yazıldı.

Kadir Has Üniversitesi Ekonomi ve Uluslararası Ticaret & Finans departmanlarından derece ile mezun oldum. Akademik çalışmaların ardından finans sektöründe bir aracı kurumun araştırma departmanında analist olarak 2.5 yıl kadar görev aldım. Ocak - Kasım 2022 döneminde KoinSaati'nde editor olarak görev aldım.

Ethereum (ETH) Fiyatı 1900 Doları Aştı! Sırada Ne Var?

Michael Burry (Big Short)’tan Yeni Kehanet