in ,

Binance, Maverick Protocol’ü Listeleyeceğini Duyurdu

Binance, 28 Haziran 2023 saat 11:00’da (TSİ) Maverick Protocol’ü (MAV) listeleyeceğini duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu Binance, MAV farming işlemlerini 14 Haziran’da Binance Launchpool üzerinde başlatmıştı. Platform, launchpool üzerinde toplam arzın yaklaşık %12.5’ine denk gelen 30 milyon MAV tokeni kullanıma sundu.

kBinance tarafından yapılan yeni duyuruya göre Maverick Protocol, 28 Haziran 2023 saat 11:00’da (TSİ) MAV/BTC, MAV/USDT ve MAV/TUSD işlem çiftleri ile alım satıma açılacak.

Kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar MAV/TUSD ticaret çiftinde sıfır yapıcı ücretinden yararlanacak. Maverick Protocol, Jump Crypto, Binance Laps, Pantera Capital, Coinbase Ventures ve diğer önemli yatırım şirketleri tarafından desteklenen çeşitli finansman turlarında 18 milyon dolar fon topladı.

Bu gelişmenin yanı sıra Maverick, Likidite Madenciliği ve airdrop tahsisinden MAV Tokenlerini kullanacak bir Ekosistem Teşvik Programı duyurdu. Duyuruya göre, ilk sezon öncesi aşaması için ödüller, likidite sağlama, rollere ulaşma, yönetişim oyları, işlem hacmi ve MAV NFT’leri tutma gibi faktörler kullanılarak hesaplanacak.

Maverick Protocol Nedir?

Maverick Protocol, Dynamic Distribution AMM olarak bilinen benzersiz bir AMM tasarımı aracılığıyla tüm kullanıcılar için en likit ticaret platformunu sağlamayı amaçlayan, Etheruem ve zkSync Era üzerinde yeni bir DeFi protokolüdür.

2021’de Singapur’da kurulan Maverick Protocol, Alvin Xu ve Bob Baxley tarafından oluşturulmuştur.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Önümüzdeki Bir Hafta İçerisinde Token Kilidi Açılacak Projeler

Kripto Para Piyasasında Günün Öne Çıkan Gelişmeleri