in ,

Binance, Manchester City Fan Token’i (CITY) Listeledi: $CITY Nasıl Satın Alınır?

Manchester City Fan Token, bu sabah (10.11.21) TSİ 11:00’de CITY/BTC, CITY/BNB, CITY/BUSD, ve CITY/USDT işlem çiftleri ile Binance’te listelendi.

Yatırımcılar, artık Binance üzerinden CITY alım-satımı yapabilir. Ancak Binance’ten CITY tokenlerinizi başka yere çekmek, aktarmak için yarın (11.11.21) TSİ 11:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Fan Token Nedir?

Fan tokenleri, sahiplerinin kulüp kararları, ödüller, ürün tasarımları ve benzersiz deneyimler için oylama gibi hayranlarla ilgili çeşitli üyelik avantajlarına erişmesine izin veren kriptopara birimleridir. Spor kulüpleri, müzik fan kulüpleri ve diğer kuruluşlar tarafından deneyimleri demokratikleştirmek ve organize etmek, kulüp liderliği oluşturmak ve daha fazlası için kullanılabilirler.

Fan Token

Manchester City Fan Token Nedir?

Manchester City Taraftar Tokeni (CITY), Manchester City Futbol Kulübü taraftarlarına spor ve eğlence organizasyonları için bir taraftar katılımı ve ödül platformu olan Socios’u kullanarak kulüp kararları üzerinde tokenize edilmiş bir etki payı veren bir utility tokenidir.

$CITY Nasıl Satın Alınır?

$CITY şu anda Chiliz borsasında, Socios uygulamasında ve Binance borsasında listelenmektedir. Borsaların desteklediği işlem çiftlerinden kolaylıkla alım satım yapabilirsiniz.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

IGO Nedir? Gaming Blockchain’in En Popüler Finansman Trendi

IDO

Yaklaşan En İyi 7 DeFi ve NFT Projesi