in

Binance Launchpool Nedir Ve Nasıl Kullanılır?

Binance Launchpool, kullanıcıların Binance Coin (BNB), Binance USD (BUSD) ve diğer tokenları stake ederek piyasada yeni çıkacak tokenları ödül olarak kazanabileceğiniz bir platformdur. Yatırımcıların BNB, BUSD ve diğer tokenları stake ederek pasif gelir kazanmasını sağlamasına olanak tanır. Platformun kullanımı kolay ve güvenlidir. Farming hizmeti olarak üst düzey bir hizmet sunmaktadır.

Binance Launchpool üzerinde havuza eklediğiniz tokenların karşılığında sistem tarafından ödül tokenları verilir. Havuza koyduğunuz veya eklediğiniz tokenlar kilitlenmez, arzu ettiğinizde spot cüzdanınıza geri çekebilirsiniz, ancak bununla birlikte spot cüzdanınıza geri çektiğiniz günün ödülünden faydalanamazsınız. Ayrıca, kazanılacak token miktarı havuza yatırdığınız token miktarı ve havuzdaki tokenların sayısı ile doğru orantılıdır. Kazanılan tokenlar kullanıcılara günlük olarak dağıtılmaktadır. Yeni tokenları 30 gün boyunca kazanabilirsiniz. İlk X günü yeni token’ın Binance.com‘da listemesinden öncedir. İlk X gün kazandığınız tokenları, listelenme gerçekleşince al-sat yapabilirsiniz. Listelenmeden sonra da 30 gün tamamlanana kadar yeni tokenlarınızı kazanmaya devam edersiniz.

Binance Launchpool Platformunda Farming Nasıl Yapılır?

Binance Launchpool

Binance Launchpool

“Birikim” sayfasına gidiniz. “Esnek Birikimler” sayfasından havuza aktarmak istediğiniz token için “Transfer” seçeneğine tıklayınız. Aktarmak istediğiniz token miktarını yazınız. Sayfanın alt kısmında bulunan “Transfer confirmed” seçeniğine tıklayınız. Transfer onaylandıktan sonra işleminiz bu adımda bitmektedir.

One Comment

Bitcoin Fiyatı Yeniden Rekor Tırmanışına mı Başladı?

Destination Tag Nedir?