in ,

Binance Launchpad, Yeni Projesini Duyurdu!

Binance, Binance Launchpad üzerindeki 30. projesi olan Space ID’yi duyurdu.

Ticaret hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para platformu olan Binance, blog sayfası üzerinden yaptığı paylaşımla yeni Launchpad projesini paylaştı. Binance yaptığı paylaşımda, Space ID için token satışının Launchpad abonelik formatını takip edeceğini ve kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydını 17 Mart 2023 03.00’ten (TSİ) itibaren gerçekleştirebileceğini söyledi. 

Borsa kullanıcı bakiyelerini 5 gün boyunca izleyecek ve ortalama bakiyeye göre hak edişi belirleyecek. 

Space ID hakkında bilgi veren blog gönderisinde bazı önemli detaylara da yer verildi. Paylaşılan veriler ise şöyle:

  • Launchpad Hard Cap: 2,500,000 USD
  • Kullanıcı Başına Sabit Üst sınır: 15.000 USD (600.000 ID)
  • Toplam Token Arzı: 2,000,000,000 
  • Binance Launchpad’e Tahsis Edilen Toplam Token Sayısı: 100.000.000 (Toplam token arzının %5’i)
  • Halka Açık Satış Token Fiyatı: 1 ID = 0,025 USD olarak belirlendi. 

Abonelik yoluyla gerçekleştirilecek olan token satışı, yalnızca BNB ağı üzerinde desteklenecek. 

Launchpad süreci 4 farklı aşamadan oluşacak bu aşamaları ise şöyle sıralayabiliriz: 

  • Hazırlık Dönemi: 17 Mart 2023 03.00 (TSİ) ve 22 Mart 2023 03.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek olan bu dönemde, kullanıcıların BNB bakiyeleri beş günlük bir süre boyunca her gün için saatlik ve anlık görüntülerle hesaplanacak. Bu beş günün sonunda ortalama günlük BNB bakiyesi, daha sonra taahhüt edilebilecek maksimum BNB miktarını belirleyecek. 
  • Abonelik Dönemi: 22 Mart 2023 09.00 (TSİ) ile 22 Mart 2023 12.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek. Abonelik tüm uygun kullanıcılar için üç saatlik bir süre için açılacak. Kullanıcıların, BNB’lerini taahhüt etmeden önce aynı zamanda Token Satın Alma Sözleşmesini de imzalamaları gerekiyor. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra BNB’nizin kilitleneceğini ve son token dağıtımına kadar kullanamayacağınızı unutmayın. 
  • Hesaplama Dönemi: 22 Mart 2023 12.00 (TSİ) ile 22 Mart 2023 13.00 arasında gerçekleşecek. Bu aşamada abonelik süreci kapanır ve token tahsis hesaplaması yapılır. 
  • Nihai Token Dağıtımı: 22 Mart 2023 13.00’te (TSİ) Nihai token dağıtımı hesaplanacak ve kullanıcıların ilgili BNB miktarlarından düşülecek. Bu hesaplamalar gerçekleştikten sonra kullanıcı kimliğiniz ve BNB tokenleriniz spot cüzdanınza aktarılacak. 

Binance platformunun yerel kripto para birimi BNB, bu yazının yazıldığı sırada %5,88 artışla 325,33 dolar seviyesinden fiyatlanıyordu. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Uniswap, BNB Chain ile Entegre Oldu

kripto blockchain

En İyi 7 Blockchain Domain Name