in ,

Binance Launchpad, Yeni Projesini Duyurdu!

Binance Launchpool’da $MAV tokenlerinin farming’i başlatılacak. Kullanıcılar $BNB ve $TUSD tokenlerini ayrı havuzlara yatırarak 14 Haziran’dan itibaren 25 gün boyunca $MAV farm edebilecek.

Launchpool’da 30 milyon $MAV (toplam token arzının %1,5’i) sunulacak: 24 milyon $MAV ödül (%80) $BNB stake edenlere ve 6 milyon $MAV (%20) – $TUSD stake edenlere sunulacak.

Maverick, likidite sağlayıcılarının istedikleri LP stratejisi ile yüksek sermaye verimliliği elde etmelerini sağlayan, birleştirilebilir bir DEX’tir. Jump Crypto, Pantera Capital, Circle ve diğerleri tarafından desteklenen iki finansman turunda 9 milyon dolar topladı.

Maverick Launchpool Detayları

Token Adı: Maverick Protocol (MAV)

Toplam Token Arzı: 2,000,000,000 MAV

Launchpool Token Ödülleri: 30.000.000 (toplam token arzının %1,5’i)

İlk Dolaşımdaki Arz: 250.000.000 (toplam token arzının %12,5’i)

Akıllı Sözleşme Adresi: Maverick Token (MAV)

Stake Koşulları: Üst limit yok. KYC gerekli

Desteklenen Havuzlar

Stake BNB: 24.000.000 MAV ödül (%80)

Stake TUSD: 6.000.000 MAV ödül (%20)

Farming Dönemi: 2023-06-14 03.00 – 2023-07-08 03.00

Önemli Noktalar

Kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri, kullanıcıların saatlik ortalama bakiyelerini almak ve kullanıcı ödüllerini hesaplamak için her saatin herhangi bir noktasında birden çok kez alınacaktır. Kullanıcı ödülleri her saat güncellenecektir.

Kullanıcılar ödüllerini (her saat hesaplanan) biriktirebilecek ve bu ödülleri istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarına talep edebileceklerdir.

Her havuzun yıllık yüzde getirisi (APY) ve toplam havuz bakiyesi gerçek zamanlı olarak güncellenecektir.

Tokenler aynı anda yalnızca bir havuzda stake edilebilir. Örneğin, Kullanıcı A aynı BNB’yi aynı anda iki farklı havuzda stake edemez, ancak BNB’sinin %50’sini A havuzuna ve %50’sini B havuzuna tahsis edebilir.

Kullanıcılar herhangi bir gecikme olmaksızın fonlarını istedikleri zaman geri çekebilecek ve mevcut diğer havuzlara hemen katılabileceklerdir.

Her bir havuzda stake edilen tokenler ve talep edilmemiş ödüller, her bir farming döneminin sonunda otomatik olarak her kullanıcının spot hesaplarına aktarılacaktır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Aptos

Aptos (APT) 2. Airdrop Furyası Kapıda mı?

Polygon (MATIC), Polygon 2.0’ı Tanıttı!