in

Binance Launchpad Lazio Fan Token Satışı Yapıyor: LAZIO Token Nasıl Satın Alınır?

Binance Launchpad 14 Ekim 2021 TSİ 03.00’te Lazio fan token satışı yapacağını duyurdu. 1 LAZIO = 1 USD olacak şekilde satışı yapılacak olan Lazio fan tokenin toplam arzı 40,000,000 olarak belirlendi. 

Launchpad’de satışı yapılacak token miktarı ise 4,000,000 olarak belirlendi ve kullanıcı başına alınacak maksium miktar ise 20,000 LAZIO olarak açıklandı.

LAZIO Token Nasıl Satın Alınır?

Binance Launchpad satın işlemlerini kayıt yoluyla gerçekleştiriyor. Launchpad kayıt olma işlemini gerçekleştirmek için Launchpad Kayıt Formatı ‘na kullacıların göz atması gerekiyor.

Lazio

Binance tarafından BNB kayıtları için şöyle bir açıklama geldi. “Binance, 2021-10-14 TSİ 03:00 ile 2021-10-21 TSİ 03:00 arasında 7 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 7 günün ortalaması olarak belirlenecektir.”

LAZIO token satın almak isteyen kullanıcıların da launchpad’de kayıt olmaları ve BNB bulundurmaları gerekmektedir. Detaylar Binance’in resmi internet sitesinde açıklanmıştır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Launchpad Serisi: Polkastarter Nedir ve IDO’larına Nasıl Katılınır?

Microsoft

Microsoft Şirketinin Kısa Tarihi