in

Binance Launchpad FC Porto Fan Token Satışı Yapıyor: PORTO Token Nasıl Satın Alınır?

Binance Launchpad 6 Kasım 2021 TSİ 03.00’te FC Porto fan token satışı yapacağını duyurdu. 1 PORTO = 1 USD olacak şekilde satışı yapılacak olan FC Porto fan token’ın toplam arzı 40,000,000 olarak belirlendi.

Launchpad’de satışı yapılacak token miktarı ise 4,000,000 olarak belirlendi ve kullanıcı başına alınacak maksimum miktar ise 10,000 LAZIO olarak açıklandı.

PORTO Token Nasıl Satın Alınır?

Binance Launchpad, satın alma işlemlerini kayıt yoluyla gerçekleştiriyor. Launchpad’e kaydolma işlemini gerçekleştirmek için Launchpad Kayıt Formatı ‘na kullanıcıların göz atmasını öneriyoruz.

Binance tarafından BNB kayıtları için şöyle bir açıklama geldi. “Binance, 6 Kasım 2021 TSİ 03:00 ile 16 Kasım 2021 TSİ 03:00 arasında 10 gün boyunca kullanıcı BNB bakiyelerini kaydedecektir. Her kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplaması kullanılarak 10 günün ortalaması olarak belirlenecektir.”

FC Porto token satın almak isteyen kullanıcıların da launchpad’de kaydolmaları ve BNB bulundurmaları gerekmektedir. Detaylar Binance’in resmi internet sitesinde açıklanmıştır.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Garen Varjabetoğlu tarafından yazıldı.

Fransa'da, Nice Sophia Antipolis Üniversitesi'nde Ekonomi-Yönetim bölümünden mezun oldum. Fransızca ve İngilizce dillerine hâkimim. Bir süre özel sektörde çalıştıktan sonra, blokzinciri teknolojisiyle tanıştım ve kendimi bu alanda geliştirmekteyim.

Holoride

Metaverse Projeleri: Holoride Nedir?

Temel Analiz

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP) Teknik Analizi | 5 Kasım 2021