in ,

Binance Launchpad 32. Projesini Duyurdu!

Binance, Binance Launchpad üzerindeki 32. projesi olan Arkham’ı (ARKM) duyurdu.

Ticaret hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para platformu olan Binance, blog sayfası üzerinden yaptığı paylaşımla yeni Launchpad projesini açıkladı. Platform tarafından yapılan paylaşımda, Arkham için token satışının Launchpad abonelik formatını takip edeceği ve kullanıcıların BNB bakiyelerinin kaydını 11 Temmuz 2023 03.00’ten (TSİ) itibaren gerçekleştirebileceğini söyledi.

Yapılan açıklamaya göre Binance, kullanıcı BNB bakiyelerini 11 Temmuz 2023 03.00’ten (TSİ) 17 Temmuz 2023 03.00’e (TSİ) kadar altı gün boyunca kaydedecek. Her kullanıcı için nihai BNB tutarı, daha önce duyurulan günlük ortalama BNB bakiyesi hesaplaması kullanılarak altı günün ortalaması olarak belirlenecek.

Arkham (ARKM) hakkında bilgi veren blog gönderisinde bazı önemli detaylara da yer verildi. Paylaşılan veriler ise şöyle:

  • Launchpad Hard Cap: 2,500,000 USD
  • Kullanıcı Başına Sabit Üst Sınır: 15.000 USD (300.000 ARKM)
  • Toplam Token Arzı: 1.000.000.000 ARKM
  • Binance Launchpad’e Tahsis Edilen Toplam Token Sayısı: 50.000.000 ARKM (Toplam token arzının %5’i)
  • Halka Açık Satış Token Fiyato: 1 ARKM = 0,05 USD (BNB cinsinden fiyat abonelikten önce belirlenecektir.)

Abonelik yoluyla gerçekleştirilecek olan token satışı, yalnızca BNB ağı üzerinde desteklenecek.

4 farklı aşamadan oluşacak olan Launchpad sürecini şöyle sıralayabiliriz:

  • Hazırlık Dönemi: 11 Temmuz 2023 03.00 (TSİ) ile 17 Temmuz 2023 03.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek bu süre zarfında, kullanıcı BNB bakiyeleri altı günlük bir süre boyunca her gün için anlık görüntülerle hesaplanacak. Bu altı gün içindeki nihai ortalama günlük BNB bakiyesi, kullanıcıların daha sonra taahhüt edebileceği maksimum BNB miktarını belirleyecek.
  • Abonelik Dönemi: 17 Temmuz 2023 09.00 (TSİ) ile 18 Temmuz 2023 09.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek. Abonelik, yirmi dört saatlik bir süre için tüm uygun kullanıcılar adına belirlenen saatlerde açılacak. Kullanıcıların, BNB’lerini taahhüt etmeden önce aynı zamanda Token Satın Alma Sözleşmesini de imzalamaları gerekiyor. Lütfen taahhüt edildikten sonra BNB’nizin kilitleneceğini ve son token dağıtımına kadar transfer, para çekme veya ticaret gibi diğer işlevlere erişemeyeceğinizi ve kullanamayacağınız unutmayın.
  • Hesaplama Dönemi: 18 Temmuz 2023 09.00 (TSİ) ile 18 Temmuz 2023 10.00 (TSİ) arasında gerçekleşecek. Bu süreçte abonelik kapanacak ve token tahsis hesaplaması başlayacak.
  • Nihai Token Dağıtımı: 18 Temmuz 2023 10.00 (TSİ) tarihinde son token tahsisi hesaplanacak ve ilgili BNB, halihazırda kilitli olan BNB miktarından düşüşlecek. Düşüldükten sonra ARKM ve BNB tokenlerin her ikisi de kullanıcıların cüzdanlarına aktarılacak.

 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

Arkham Intelligence (ARKM) Nedir? Nasıl Alınır?