in ,

Binance Labs’ın Yatırım Yaptığı ve Henüz Binance’de Listelenmeyen Projeler

Topluluğumuzun tecrübeli ismi Bratu, “Binance Labs’ın Yatırım Yaptığı ve Henüz Binance’de Listelenmeyen Projeler ” başlıklı bilgilendirici tweet flood’unu takipçileriyle paylaştı.

Xend Finance

XEND, blok zinciri tabanlı bir DeFi platformudur. Şirket, BSC ve Polygon’da yield farming yapanlar için ilk zincirler arası yüksek yield aggregator’u tanıttı ve geliştiriciler için açık bir Layer-2 DeFi altyapısına sahip.

XEND, önce Ethereum üzerine inşa edildi. Ekibi daha sonra sistemi BSC’ye taşıdı ve platformu ölçeklenebilirlik, yüksek hız ve yüksek düzeyde güvenlik için hazırladı. Xend Finance, Binance Labs dışında Google tarafından da desteklenmektedir.

StarSharks

StarSharks(SSS); oyuncuların, geliştiricilerin ve yatırımcıların sürdürülebilir bir ekosistemde temel NFT’lerin değer evrimini tanımlayabilecekleri, topluluk odaklı bir metaverse’dir. Bu proje, içeriğin değerini toplulukla geliştirmeyi ve paylaşmayı ve varlıkların tek bir oyunda izole edildiği mevcut GameFi dünyasında ses getirmeyi amaçlıyor.

kripto blockchain

StarSharks, çift tokenli sistemle desteklenmektedir: SSS, yönetişim tokeni SEA, oyun tokeni. 4 Modüler Varlığı: Temel oyun NFT’leri. Topluluk tarafından tanımlanan gelişen oyunlar Yerleşik kiralama sistemleri ile NFT pazarları ve Topluluk tarafından yönetilen gelir havuzu. StarSharks, 2021’de Timi Studio, Google ve Binance’den önceki yıldız sanatçılardan oluşan bir ekip tarafından kuruldu.

Hopr

HOPR, küresel ölçekte veri ve gizlilik sorunlarını çözmeyi amaçlamaktadır. HOPR, hem özel hem de kurumsal kullanıcıların çevrimiçi ve kişisel verilerine kimin erişebileceğine karar vermelerine olanak tanıyan yeni nesil bir gizlilik çözümüdür. Merkeziyetsiz özerk bir organizasyon (DAO) olarak HOPR, merkezi bir varlık tarafından kontrol edilmez, daha ziyade HOPR topluluğu ve destekçileri tarafından yönetilir.

Protokol, kontrolü kullanıcıların ellerine veren topluluk destekli yönetişimin (DecenGov) tanıtılmasında öncüdür. HOPR, blok zincir teknolojisi ve dağıtılmış defterler kullanarak evrensel veri gizliliği getirmeyi amaçlıyor.

Cere Network

Cere Network, Polkadot’un ölçeklenebilir ve heterojen platformu üzerine inşa edilmiş, hizmet veri entegrasyonu ve veri iş birlikleri için optimize edilmiş bir Merkeziyetsiz Veri Bulutu’ndaki (DDC) bir Müşteri İlişkileri Yönetimi blok zinciri ekosistemidir.

Bu DDC, paydaşların verilerine tam gözetim altında sahip olmalarını ve bunları yönetmelerini sağlayarak, onları herhangi bir veri kullanımı veya dağıtımı üzerinde %100 kontrol sağlayan ilk platform haline getirir.

Numbers Protocol

NUM, veri kaynağına yakın verileri izleyebilen, doğrulayabilen ve analiz edebilen bir “bütünlük güvencesi veri çerçevesi” oluşturur. Çerçeve tamamen açık kaynaklı ve şeffaf olarak lanse edilmektedir.

Amaç; medyanın, hükümetlerin ve işletmelerin bütünlüğün sağlandığı bir veri sistemi oluşturmasına yardımcı olmaktır. Ortakları arasında Stanford Üniversitesi, Ulusal Tayvan Üniversitesi, Binance ve HTC Exodus bulunmaktadır.

Math Wallet

Math Wallet, MATH VPOS Pool, Math DApp Store, MathStaking, MathPay ve MathChain dahil olmak üzere çeşitli uygulamaları birleştiren tek duraklı bir kripto platformudur. 2018 yılında kurulmuştur. Çok zincirli DApp’leri destekleyen bir uzantı cüzdanıdır.

Covalent 

Covalent, birden fazla blok zincirinde kullanılabilen bir uygulama programlama arabirimi (API) sağlar. CQT tokeni tarafından desteklenen Covalent Network, Web3’ün merkezityetsiz bir veri altyapısı katmanıdır.

Refinable

Refinable, bireysel içerik oluşturuculara ve markalara NFT oluşturma ve satma yeteneği vermeyi amaçlayan BSC ekosistemi üzerine kurulmuş bir NFT pazar yeridir. Kullanıcılar, platformda NFT’leri keşfedebilir ve takas edebilir.

FINE, Refinable platformunun yerel tokenidir. NFT listemeleri, indirimli erişim ve topluluk oylaması ve moderasyonu için reklam desteği olarak platformdaki işlemleri finanse etmek için kullanılabilir.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Yasemin Ulutaş tarafından yazıldı.

Ege Üniversitesi'nden 2022 yılında dereceyle mezun oldum. Şimdi ise kendimi blok zinciri teknolojisi alanında geliştirmekteyim.

Paranın Zaman Değeri

Teknik Analizciler Bu Hafta Ne Konuştu?