içinde

Binance Labs, Zecrey’e 6 Milyon Dolarlık Stratejik Yatırım Yapıyor!

Binance kripto para borsasının risk sermayesi ve inovasyon kolu Binance Labs, özel, ölçeklenebilir bir varlık toplama ağı olan Zecrey’e 6 milyon dolarlık stratejik yatırımını duyurdu.

Binance Labs’ın sağladığı fonlar, Zecrey’in geliştirme ekibinin genişlemesinde, pazarlamada, markalaşmada ve blockchain işbirliklerinde kullanılacak.

Zecrey; blockchain topluluklarına, BNB Chain, Ethereum, NEAR, Solana vb. farklı zincirlerde dijital varlıkları toplama ve yönetme de dahil olmak üzere Zero-knowledge’a (zk – Sıfır bilgi) dayalı, çapraz zincir protokollerini kullanmanın basit ve özel bir yolunu sunar.

Binance

Zecrey, hızlı işlem onayı ve gizlilik korumasını aydınlatarak kullanıcılarının birden çok zincirde varlıkları kolayca yönetmesini, takas etmesini ve köprü oluşturmasını sağlar. Kullanıcılar, Zecrey sayesinde neredeyse tüm dijital varlıklarını tek bir cüzdanda görüntüleyebilir ve bunlarla işlem yapabilir. Zecrey’nin Kurucu Ortağı Sher şunları söylüyor:

Zecrey’in vizyonu, çok zincirli ağlara ölçeklenebilirlik, zincirler arası, gizlilik ve varlıkların birleştirilmesini getirmenin yanı sıra mevcut Web3 kullanıcıları için kolaylık sağlamak ve Web2 kullanıcıları için Web3’e bir giriş olmaktır. Zecrey’nin Layer-1 ana ağı, artık çok zincirli ağları destekliyor. Bir sonraki hedefimiz ise NFT Cross-chain işlevleriyle birlikte zero-knowledge proof ile güvence altına alınan yüksek güvenlikli bir zincirler arası köprü ve özel ödeme çözümünü kolaylaştırmak için Layer- 2 ana ağı ve mobil uygulamayı başlatmaktır.

Binance Labs Başkanı Bill Qian şunları söyledi: ”Zecrey ekibinin her kullanıcı için ölçeklenebilir ve özel bir çok zincirli ağ çözümü sağlama vizyonuna inanıyoruz. Binance Labs, her zaman kripto alanını olumlu yönde etkileyen, kullanıcılara daha iyi deneyim sağlayan ve BNB Chain ekosisteminin büyümesine yardımcı olma potansiyeline sahip ekipleri desteklemeye kendini adamıştır.”

BNB Chain Fund Yatırım Direktörü Gwendolyn Regina şunları söyledi:

Zecrey’i topluluğumuza davet etmekten ve BNB Chain ekosistemini birlikte inşa etmekten heyecan duyuyoruz. BNB Chain’deki ilk zk-Rollup tabanlı ağı geliştirmek ve tüm endüstriyi güçlendirmek, daha fazla olasılık keşfetmek için Zecrey ekibiyle birlikte çalışacağız.

Kaynak: Binance Blog

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Nergis Kartal tarafından yazıldı.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde İngilizce Matematik bölümü öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

Lithium Finance SSS: Lithium Nasıl Çalışır?

Tether (USDT), UST ile Farkını Açıkladı