içinde

Binance Labs Nedir?

Binance Labs

Binance Labs, daha büyük blokzinciri ekosisteminin büyümesine yardımcı olan endüstri projelerine finansman sağlayarak, uygulanabilir blokzinciri girişimcilerini, yeni başlayanları ve toplulukları tanımlar, yatırım yapar ve güçlendirir.

Binance Labs, kripto alanını olumlu yönde etkileyen ve merkeziyetsiz web’i oluşturan hızlı çalışan, teknik ekipleri desteklemeye kendini adamıştır. Son 3 yılda 5 kıtada, 25 ülkede 100’den fazla projeye destek sağlamak ve blockchain’in geleceğine öncülük etmek için Binance Labs, en umut verici projeler için tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olarak finansman, mentorluk ve kuluçka sağlamaya devam ediyor.

Binance Labs

Binance Labs ayrıca halkla ilişkiler, pazarlama ve kaynak yaratma tavsiyeleri dahil katma değerli hizmetlerde proje desteği, ayrıca mentorlarla haftalık ateş başı sohbet oturumları ve ilgilenen yatırımcılara sunum yapma fırsatları sağlar.

Kuluçka Programı

Kuluçka Programı, bir Ethereum ölçeklendirme toplayıcısı olan Polygon (MATIC) ve Ethereum (ETH) üzerine inşa edilmiş ücretsiz bir analitik çözümü olan Dune Analytics ve daha fazlası dahil olmak üzere başarılı işletmeleri destekleyerek iki sezon sürdü.

İleriye dönük olarak, Binance Labs Fund başkanı Bill Chin, şunları söylüyor:

“Kuluçka Programı aracılığıyla, geleceğin sektördeki kilit oyuncularına daha kolay gelişim yollarından geçmelerinde yardımcı olmayı umuyoruz ve tüm dünyada eminim ki ekibimiz ve danışmanlarımız da yetenekli kurucuların ve ekiplerin yeni iç görülerinden ilham alabilir”

Binance Labs, sektördeki gelecek vaat eden projeleri desteklemek için sekiz haftalık 3. Sezon kuluçka programını başlattı. Kuluçka programları, en yeni blokzinciri tekliflerinin geliştirilmesini ve büyümesini desteklemek için gerekli hale geliyor.

Bu sekiz haftalık Kuluçka Programının ardından Binance Labs, dokuz projenin her biri için bir demo günü düzenleyecek. Daha sonra her proje, kendileriyle işbirliği yapmakla ilgilenen ortakları bulmak için projelerini tanıtacak ve sunacaktır.

Binance Labs

3. Sezon

Şu anda Binance Kuluçka Programının Güz 2021 Baskısından her biri dünyanın farklı bir bölümünü temsil eden dokuz kuluçka projesi seçilmiştir. Projeler:

Block Ape Scissors: Kullanıcılar için çeşitli ödüllendirici fırsatlarla NFT’leri ve DeFi’yi oyun alanında bir araya getiren Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine inşa edilmiş, oynayarak kazanılan bir oyun.

Tranching Protocol: Yield farming (Verim çiftçiliği) için tranching uygulayan bir verim optimizasyonu ve DeFi korunma protokolü.

Bird: Geliştiricilere yeni nesil web platformlarında tak ve çalıştır analitik teklifleri sağlayacak merkeziyetsiz bir oracle’dır.

Raydius: Daha bağlantılı bir blok zinciri ekosistemi oluşturmak için bir köprü çözümü.

GAT Ağı: Her biri Binance Akıllı Zincirinde (BSC) başlatılan, birbiriyle bağlantılı birkaç oyun ve NFT ticaret projesini içeren bir oyun ağı.

Mint Club: Kodlama ihtiyacını ortadan kaldıran akıllı token oluşturmaya yönelik bir platform.

Copycat Finance: Binance Akıllı Zinciri üzerine kurulmuş, sosyal ticaret fırsatları ve yüksek getiri teklifleri sağlayan, merkeziyetsiz bir ticaret ve yield (çiftçilik) platformu.

SkyArk Studio: Singapur merkezli blockchain tabanlı bir oyun stüdyosu.

Wombat: Binance Smart Chain ve ötesinde çalışacak hiper verimli, çok zincirli istikrarlı bir takas yaratmayı amaçlayan bir DeFi ve Stablecoin projesi.

Bu katılımcı projelerle ilgili olarak, Binance Labs yatırım direktörü Ken Li, “tüm kuluçka projelerinin Labs’in araştırdığı konularda güçlü yanları olduğunu” paylaşıyor ve bu projelerin getireceği heyecanı artırıyor.

Kuluçka Programının 4. Sezonu ile ilgilenenler buradan başvurabilir. 4. sezon Mart 2022’de başlıyor.

Binance Labs’ın bu zamana kadar blockchain’in geleceğine öncülük etmek için ve tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olarak finansman, mentorluk ve kuluçka sağladığı projelerden bazılarını detaylı olarak aşağıdaki görselden görebilirsiniz.

Binance Labs Portföyü

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Vitalik, Ethereum

Vitalik Buterin, ETH 2.0 Hakkında Bir Plan Yayınladı

Türk Kripto Fenomenleri Bu Hafta Neler Konuştu? | 12 Aralık 2021