in ,

Binance Labs, Kuluçka Programı Kapsamında 5 Projeye Yatırım Yaptı

Binance Labs Kuluçka Programı, Web3’ün geleceğini şekillendirmek için yenilikçi blockchain projelerini güçlendirmeyi amaçlayan zincirden bağımsız bir girişimdir. 

Binance Labs, Kuluçka Programı’nın beşinci sezonunda yer alan ve gelecek vadeden beş projeye yatırım yaptı. Seçilen projeler; DeFi, altyapı, araç ve ara yazılım dahil olmak üzere çeşitli Web3 sektörlerini kapsıyor. 

Binance’in girişim sermayesi ve kuluçka kolu olan Binance Labs, Kuluçka Programı’nın 5.sezonunda en iyi performans gösteren beş projeye yatırım yaptı. Bu sezon 900’den fazla proje katılım için başvurdu ve bu projelerin %2’sinden azı programı kabul edildi. 

Konu ile ilgili açıklama yapan Binance İşletme Direktörü Yibo Ling: “Binance Labs, sektörün ilerlemesine katkıda buluna ölçeklenebilir erken aşama projelerini güçlendirmeye kendini adamıştır. Beşinci sezonda kuluçkaya yatırılan projelerin Web3 ekosistemi üzerindeki olumlu etkilerini görmek için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı. 

Kuluçka süreci boyunca Binance Labs ekibi, kuluçka projelerinin uygulanabilir ürünler oluşturmasına yardımcı olmak için bire bir koçluk hizmeti sundu ve nihai yatırım kararını almak için derinlemesine değerlendirmeler gerçekleştirdi. 

Binance

Binance Labs’in Kuluçka Programı kapsamında yatırım yaptığı projeler ise şöyle: 

Bracket Labs 

Bracket Labs, kullanılabilirliği büyük ölçüde artırmak için basit arayüzler ve yenilikçi, uyarlanabilir fiyatlandırma ile zincir üzerinde kaldıraçlı yapılandırmış ürünler oluşturan bir projedir. 

DappOS

DappOs, Web3 uygulamalarının kullanılabilirliğini ve erişilebilirliğini artıran çözümler oluşturarak Web3’e giriş engellerini azaltmak adına bir işletim protokolü oluşturmaya odaklanan bir projedir. 

Kryptoskatt

Kryptoskatt, muhasebe, portföy yönetimi ve vergi raporlamasını içeren kapsamlı bir çözüm paketi ile dünya çapındaki kullanıcılar için Web3 finansını basitleştiren bir projedir. 

Mind Network 

Mind Network, Web3’teki tüm kullanıcı verilerini, akıllı sözleşmeleri ve yapay zekayı güvence altına almak için patentli bir Uyarlanabilir Tam Homomorfik Şifreleme (FHE) çerçevesi üzerine inşa edilmiş şifreleme ağıdır. 

zkPass

zkPass, çok partili hesaplama (MPC) ve sıfır bilgi kanıtı teknolojilerine dayana Web3 için birleştirilebilir, gizliliği koruyan merkeziyetsiz bir kimlik doğrulama çözümüdür. zkPass, en son kriptografi teknolojiyi kullanarak Web3 uygulamaları için güvenliği ve gizliliği koruyan bir kimlik doğrulama çözümü sağlamayı amaçlamaktadır. 

Binance, yaptığı duyurunun devamında ise Binance Labs Kuluçka Programı Sezon 6’nın yakında başlayacağını açıkladı. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Kripto para, Bitcoin

Glassnode Raporu Bitcoin için Ne Diyor?

Mastercard Kripto Adımını Hızlandırıyor