in , ,

Binance Labs, Fusionist’in Tohum Finansman Turuna Ortak Oldu

Binance’in yatırım kolu ve hızlandırıcısı Binance Labs, Web3 oyun devi FunPlus ile birlikte Fusionist’in tohum finansman turuna öncülük etti. 

Finansman turunda 6,6 milyon dolarlık fon toplaysan Fusionist, yönetim simülasyonu, taktiksel RPG ve stratejik 4X trlerini birbirine bağlayan kesin bilim kurgu oyun üçlemesini tanıttı. 2800’lü yıllarda dünyanın büyük ölçüde yaşanamaz hale geldiği bir ortamda geçen oyun serisi, oyuncuları evreni keşfetmek, yaşanabilir evler bulmak ve insanlığı galaksiyeye yaymak için komutan rolü üstlenmeye davet ediyor. 

İyi tasarlanmış, nefes kesici oyun deneyimi ve toplanabilir NFT’lerin yanı sıra yenilikçi çoklu oyun mekanikleri sunan Fusionist, etkili oyuncu segmentasyonu ve organik büyüme ile ölçeklenebilir bir Web3 oyun alanı yaratmayı hedefliyor. 

Oyun, diğer Layer-1 ağlarına yayılmadan önce ilk olarak BNB Chain üzerinde başlatılacak. 

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Fusionist’in CEO’su Ike T: “Binance Labs’in stratejik bir yatırımcı ve ortak olarak aramıza katılmasından büyük heyecan duyuyoruz. Sektör liderlerinden birinin desteğiyle Fusionist’in gelecekte başarabilecekleri için çıtayı daha da yükseltebiliriz” ifadeleri kullandı. 

Fusionist, üç NFT serisini ve video oyun dağıtım platformu Steam’deki mevcut beta testini başarıyla başlatarak topluluğunu beş ay içinde hızla 800.000 üyeye ulaştırdı. Binance Labs, Fusionist’in etkileşimli ve ilgili kullanıcı tabanını teşvik ederken olağanüstü bir oyun deneyimi sunmak için çalıştığını düşünüyor. 

Fusionist, finansman turundan topladığı fonlarla oyunların geliştirilmesini hızlandırmaya ve Ocak 2023’te tanıtılan Endurance Mainnet ekosistemini oluşturmaya devam edecek. Ayrıca, Fusionist’in kullanıcı büyümesini yoğunlaştırma ve ekibin yeteneklerini daha da güçlendirmek için üst düzey oyun ve Web3 profesyonellerini işe alma planları bulunuyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Hong Kong Merkezli First Digital USD Stablecoin’ini Tanıttı

Bitcoin (BTC) 27.000 Doların Üzerinde Fiyatlanıyor