in ,

Binance Labs, Aptos Labs’a Yatırımını Artırıyor!

Binance Labs, Aptos ekibi tarafından duyurulan daha geniş bir fon toplama turunun bir parçası olarak Aptos Labs’a devam eden bir yatırım yaptığını duyurdu.

Fonlar, Aptos’un ölçeklenebilir ve yükseltilebilir Layer-1 blok zincirini daha da geliştirmesine yardımcı olacak. 

Aptos blok zinciri, daha hızlı işlem yürütmek için Move dilini kullanır ve daha güvenli bir kullanıcı deneyimi için esnek anahtar yönetimini destekler.

Binance’in risk sermayesi kolu ve hızlandırıcısı olan Binance Labs, güvenlik ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak oluşturulmuş yeni nesil bir Layer-1 blok zinciri olan Aptos Labs’a stratejik bir yatırım yaptı. Bu, bu yıl Mart ayında açıklanan ilk finansman turundan sonra gelen ve Binance Labs’in altyapı inşa etme taahhüdünü daha da genişleten bir devam yatırımıdır.

Güvenli ve ölçeklenebilir bir blok zinciri oluşturmaya devam etmek için Aptos, ekibi genişletmek ve yenilikçi Layer-1 altyapısının gelişimini desteklemek için toplanan fonları kullanacak. Ekip ayrıca Aptos topluluğunu daha da büyütmek için ekosistem girişimleri ve araçları geliştirecek.

Aptos, blok zincirini son üç yılda dünya çapında dağıtılan 350’den fazla geliştiriciyle geliştiriyor. Aptos blok zinciri yükseltilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve mevcut ve gelişmekte olan Web3 kullanım durumlarını desteklemek için sürekli olarak gelişecektir. Aptos, dünyanın en yenilikçi geliştiricilerinin geniş ölçekte geleceğe dönük uygulamalar oluşturması için bir alan yaratıyor.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

MES tarafından yazıldı.

Coin98 Aptos Entegrasyonunu Duyurdu

En Hızlı Blok Zinciri Olma Girişimi: NodeReal ve Aptos Ortaklığı