içinde

Binance Labs’ın Yeni Yatırım Yaptığı ve Henüz Binance’te Listelenmeyen 14 Proje!

Binance’in risk sermayesi ve inkübatör kolu olan Binance Labs, küresel İnkübatör Programının 4. Sezonunun 5 Mayıs’ta başladığını duyurdu.

Program aracılığıyla Binance Labs, blok zinciri alanında gelecek vaat eden projeleri desteklemektedir. 500’den fazla proje uygulandı ve Binance Labs, program için en potansiyelli ve en uygun olanı gösteren 14 projeyi seçti.

İnkübatör Programının son 3 sezonunda Binance Labs, Polygon, Perpetual Protocol, Injective Protocol, SafePal, Cere Network ve Dune Analytics gibi çok sayıda pazar lideri kripto platformu ve protokole yatırım yapmıştı.

Sektörün artan büyümesini ve çeşitlenmesini yansıtan Binance Labs, çok daha geniş bir proje yelpazesini inkübatör programına dahil edecek ve yatırım yapacak.

Binance Labs Yatırım Direktörü Ken Li şunları söyledi:

“İnkübatör Programımızın dördüncü sezonu, çok çeşitli kullanım durumlarında inşa eden çok heyecan verici kurucuları kendine çekti. Daha geniş blok zinciri endüstrisini birlikte desteklemek için en erken aşamalarda en iyi ekiplerle ortak olmaya devam etmekten heyecan duyuyoruz.”

Binance Labs

Binance Labs İnkübatör Programının 4. Sezonu için seçilen 14 kuluçka projesi var.

 • Binance Labs hakkında detaylı bilgi edinmek için bu yazımızı okuyabilirsiniz: Binance Labs Nedir?

Binance Labs İnkübatör Programındaki Projeler

Altyapı

 • FilSwan: Web3 projeleri için veri, bilgi işlem ve ödemeyi tek bir pakette birleştiren bir Layer2 zincirler arası çözüm sağlayıcısıdır. FilSwan ayrıca IPFS/Filecoin ekosisteminde aktif bir topluluk üyesidir. Filecoin Vakfı ile yakın bir şekilde çalışıyor. Web sitesi için tıklayınız.
 • Grindery: DAO ödemeleri ve bordro ile başlayarak veri, ödeme ve hizmet alışverişi yapmak üzere dApp’leri ve protokolleri bağlamak için insanlar ve kuruluşlar için bir ara yazılım Web3 otomasyon aracıdır. Web sitesi için tıklayınız.
 • NuLink: Gizliliği koruyan uygulama geliştiricilerinin güvenlik ve gizlilik uygulamalarına olanak tanıyan merkeziyetsiz bir ağdır. NuLink’in yönetişim token’i NLK’dır. Web sitesi için tıklayınız.
 • Starton: Uygulamaların blok zincirlere bağlanmasını kolaylaştıran ve geliştiricilerin ürünlerinde Web3 işlevlerini daha hızlı ve daha güvenli geliştirmelerine olanak tanıyan bir API platformudur. Web sitesi için tıklayınız.

DeFi

 • CODA Ventures: BNB Zincirinde kullanıcılara sınıfının en iyisi sürdürülebilir getiri yaratma stratejilerine pasif erişim sağlayan bir getiri sağlama protokolüdür. Web sitesi için tıklayınız.
 • OpenLeverage: Ethereum ve BNB Zincirinde konuşlandırılmış, yatırımcıların DEX’lerde herhangi bir işlem çiftini long/short olarak değerlendirmesine olanak tanıyan izinsiz bir borç verme ve vadeli işlemler protokolüdür. Web sitesi için tıklayınız.

Binance Labs

Gaming/Metaverse

 • AlterVerse: Gelişmiş bir Metaverse oluşturan bir BNB Chain projesidir. Web sitesi için tıklayınız.
 • ChapterX: Kullanıcıların tamamen özelleştirilebilir dünyalar ve avatarlar oluşturmasını sağlayan sürükleyici bir 3D platformudur. Web sitesi için tıklayınız.
 • CoralApp: Blok zinciri tabanlı bir fitness ve sağlık sosyal platformudur. Web sitesi için tıklayınız.
 • Gamic Guild: Afrika’da kullanıcılara çeşitli NFT oyunları kataloğu sunan, oynayarak kazanılan bir oyun loncasıdır. Web sitesi için tıklayınız.

Binance Labs

SocialFi/İçerik Oluşturucu Ekonomisi

 • Qwestive: Token topluluklarının token sahibi içgörüleri ve Web3 yerel topluluk yönetimi araçları aracılığıyla kullanıcı tabanlarını korumalarına ve büyütmelerine yardımcı olan bir Web3 CRM (Topluluk İlişkisi Yönetimi) platformudur. Web sitesi için tıklayınız.
 • Reveel: Web3 yaratıcılarının portföylerini takip etmeleri, gelir paylaşımını otomatikleştirmeleri ve zincir içi gelirleri raporlamaları için bir platformdur. Web sitesi için tıklayınız.

FinTech

 • Playbux: Gerçek hayattaki geri ödeme noktalarını ve tüketici deneyimlerini metaverse faaliyetleriyle birleştiren blok zinciri tabanlı bir değişim platformudur. Web sitesi için tıklayınız.
 • Ambrossia: Herhangi bir kullanıcının fiat tasarruflarını stablecoin’lere yatırmasına ve basit bir şekilde getiri elde etmesine olanak tanıyan bir DeFi tasarruf hesabı platformudur. Web sitesi için tıklayınız.

Önümüzdeki aylarda Binance Labs, 2022’nin 4. çeyreğinde başlayacak olan Sezon 5 İnkübatör Programı için başvuruları başlatacak. Binance Labs ekosisteminin bir parçası olmanın faydalarından biri olarak, tüm portföy şirketi kurucuları, danışmanları, İnkübatör seçimi için son görüşmeye kadar hızlı takip edilecek projeleri doğrudan tavsiye edebilecek. İlgilenen adaylar sonraki sezonlar için şu anda başvuruda bulunabiliyorlar.

Binance Labs’ın yatırım yaptığı bu İnkübatör dönemindeki projeler erken aşama projeleridir. Bu projeler İnkübatör programının sonunda piyasaya tüm eksik yönleri tamamlanmış bir şekilde dahil olurlar. Projeleri yakından takip token’ları hakkında bilgiler açıklandıkça aktarmaya devam edeceğiz.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Bitcoin

Küresel Enflasyonun Yarattığı Boşluğu Bitcoin Doldurur mu?

SEC, NVIDIA’ya Para Cezası Verdi