in ,

Binance, Kripto Piyasalarını Hiçbir Zaman Manipüle Etmediğini Açıkladı

Bildiğiniz üzere, dünyanın en büyük kriptopara borsası Binance, geçmişten bugüne çokça kez piyasayı manipüle ettiğine dair suçlamalarla yüz yüze geldi.

Eski bir Binance mühendisi olduğunu iddia eden eski bir twitter kullanıcısı, Binance’in kaldıraçlı işlemleri tasfiye etmek için çokça kez piyasayı manipüle ettiğini iddia etmişti. Bununla ilgili elinde ses video dosyaları olduğunu iddia eden RealFulltimeApe isimli twitter hesabı şu anda silinmiş durumda.

Binance

Bunun yanı sıra Binance borsasında meydana gelen bazı aksaklıklar da bu olayın tuzu biberi oldu diyebiliriz. Binance’in yönetim tarafında ise bu tür suçlamalara karşı tazminat planları yer alsa da, müşteri hizmetleri servisinden memnun olmayan kullanıcılar Binance borsasına karşı hala öfkeli.

Buna karşın Binance, kendisine yöneltilen tüm piyasa manipülasyonu suçlamalarını reddetti. Yakın tarihli bir tweet’te anlatıldığı üzere Binance, hiçbir zaman müşterileri üzerinden ticaret yapmadığını ve piyasa manipülasyonu gerçekleştirmediğini açıkladı. Son olarak yaptıkları açıklamada bunu hiçbir zaman da gerçekleştirmeyeceklerini sözlerine eklediler.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Lithium Finance (LITH), Blockchain Araştırma Verilerinde Blitz Labs İle İşbirliği Yapacak

Gelir Elde Edebileceğiniz Blokzincir Tabanlı Oyunlar