in ,

Binance Japonya 34 Token Listelemeyi Planlıyor

Ağustos ayında tam olarak faaliyete geçmesi beklenen Binance Japonya, başlangıçta 34 token listelemeyi planlıyor. Bu da herhangi bir yerel rakipten zaman bazında daha fazla token sunacağı anlamına geliyor.

Binance, Japonya’daki yeni müşterilerin spot ticaret, Earn ürünleri ve NFT pazarı gibi hizmetlere erişim sağlayabileceğini söyledi. Ayrıca borsa, $BNB’yi listeleyerek Japonya’da ilk kez kullanılabilir hale getirmeyi planlıyor. Binance Japonya daha önce düzenlenmiş Sakura Exchange BitCoin’i (SEBC) satın almıştı.

Binance’in Kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, Temmuz ayında bir Twitter videosunda dünyanın en büyük kripto borsasının Japon pazarına yeniden girmeye çalıştığını söyledi.

Japonya’nın Web3 regülasyon ortamında lider olduğunu görmek harika. Japonya, 2017’den itibaren kripto borsası regülasyonlarıyla, kripto listeleme çerçevelerinin açılmasıyla ve Haziran ayında stablecoin regülasyonlarının geçmesiyle çok net düzenlemelere sahip.

Zhao sözlerine şöyle devam etti:

Bu doğrultuda Binance, geçtiğimiz Kasım ayında SEBC platformunu satın alarak Japonya pazarına yeniden katılabildiği için son derece mutlu ve tam hizmeti Ağustos ayında başlatacağız.

Japonya’ya Yeniden Giriş

Kasım 2022’de Binance, Sakura Exchange BitCoin’in %100’ünü satın alarak Japonya Finansal Hizmetler Ajansı tarafından düzenlenmesinin önünü açtı. Açıklamaya göre bu yeni bölümün bir parçası olarak SEBC, işletme adını Binance Japan Inc. olarak değiştirdi.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Ezgi Çoban tarafından yazıldı.

Başkent Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri aynı zamanda Uluslararası Ticaret ve Finansman Çift Anadal Programı öğrencisi. KoinSaati içerik editörü.

CyberConnect (CYBER) Binance Launchpool’da Başlatılacak

Bitcoin (BTC) Boğaları MicroStrategy İvmesiyle 31.500 Doları Hedefliyor