in , ,

Binance, Inter Milan’ın Yeni Sponsoru Olmaya Çok Yakın!

Yeni pazarlar arayan dijital varlık ticaret platformları, spor endüstrisini geniş hayran kitlesi nedeniyle keşfedilmesi gereken bir altın madeni olarak görüyor. 

Bu nedenle Binance’in Inter Milan FC’nin yeni forma sponsoru olarak DigitalBits’in yerini almaya çalışması hiç şaşırtıcı değil. Inter Milan kulübü de DigitalBits’in sürekli hale gelen ödeme başarısızlıkları nedeniyle yeni ortaklıklar kurmak istiyor. Lider kripto para alım satım platformu Binance, bu alanda en güçlü aday olarak ön plana çıkarken Inter Milan kulübünün sponsoru olmak için aday olan iki şirket daha bulunuyor. 

İtalyan futbol devi Inter Milan, DigitalBits’in yerini alacak üç platform arasından Binance’e daha sıcak bakıyor. Diğer adaylar arasında Çinli elektronik üreticisi Hisense ve dijital bahis platformu LeoVegas yer alıyor. 

Inter Milan kulübünün DigitalBits ile yolları ayırma planı geçtiğimiz ay yaşanan ödeme planlarındaki aksaklıktan beri devam ediyor. Raporlara göre DigitalBits’in futbol kulübüne geçen ay itibarıyla 17 milyon euro’ya yakın borcu olduğunu gösteriyor. Yeni sponsorlar arasında en güçlü aday Binance olsa da Hisense’in futbol kulübüne uygun koşullar sağlaması durumunda kripto varlık platformuna rakip olması bekleniyor. 

Çinli elektronik devinin halihazırda futbol sahnesinde çok sayıda ortaklığı bulunuyor. Binance ise FTX krizi ile ilgili birkaç sorun yaşadı. Bu durum, karar vermede önemli bir rol oynamazsa sponsorluğun en güçlü adayı lider kripto varlık platformu olarak gözüküyor. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

Vectorspace AI (VXV) Nedir? Nasıl Alınır?

OKX, Proof-of-Reserves Raporunu Yayımladı!