in ,

Binance, Innovation Zone’da Pendle’ı (PENDLE) Listeleyecek

Binance, 3 Temmuz Pazartesi günü yaptığı açıklamada, Innovation Zone’da Pendle’ı (PENDLE) listeleyeceğini duyurdu.

Duyuruya göre listeleme işlemi 3 Temmuz 2023 saat 13.00’te (TSİ) gerçekleşecek. Listelenecek varlığın spot işlem çiftleri arasında PENDLE/BTC, PENDLE(USDT), PENDLE/TUSD yer alacak. PENDLE için para çekme işlemleri ise 4 Temmuz 2023 13.00’te (TSİ) açılacak. Açıklamaya göre kullanıcılar, bir sonraki duyuruya kadar PENDLE/TUSD ticaret çiftinde sıfır yapıcı ücretinden yararlanacak.

Binance’in yaptığı listeleme duyurusunun ardından PENDLE fiyatında %35’e varan yükselişler yaşandı. Böylelikle varlık, iki yıldır ulaşamadığı fiyat seviyesini aşmayı başardı.

Binance, yaptığı duyurunun devamında ise projenin listelendiği andan itibaren 48 saat içinde PENDLE’ın izole kaldıraçlı işlemlerde borç alınabilir varlıklar arasına katılmış olacağını belirtti. İzole kaldıraçlı işlemlerde kullanılacak işlem çifti ise PENDLE/USDT olarak belirlendi.

Innovation Zone, kullanıcıların diğer tokenlerden daha yüksek volatiliteye sahip olması ve daha yüksek risk oluşturması muhtemel yeni ve yenilikçi varlıkları alıp satabileceği özel bir ticaret alanıdır. PENDLE, normalden daha yüksek bir risk teşkil eden nispeten yeni bir varlıktır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına tabi olacaktır. Token ticaretini seçmeden önce lütfen yeterli risk yönetimi uyguladığınızdan, PENDLE’ın temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun.

kripto

PENDLE Nedir?

Pendle, getiri sağlayan bir varlığı ana ve getiri bileşenlerine ayırarak kullanıcıların sabit veya esnek getiriler elde etmesine olanak tanıyan bir getiri ticareti protokolüdür.

PENDLE, likidite teşvikleri, yönetişim ve ücret değeri tahakkuku için kullanılan projenin yardımcı yerel kripto varlığıdır. Pendle Finance olarak da adlandırılan proje, birinci derece DeFi protokollerinin üzerinde yer almaktadır. Şu an için Aave ve Compound’u destekleyen protokole gelecekte daha fazla platformun entegre edilmesi planlanmaktadır.

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Bitcoin (BTC) Fiyatında Takip Edilmesi Gereken Seviyeler Hangileri?

Re-Staking Nedir?