in

Binance Hesabı Nasıl Oluşturulur?

Bu yazımızda Binance borsası hakkında bilmeniz gereken her şeyi ve Binance hesabının nasıl kolayca açılacağını anlatacağız.

Image for post

Nasıl Binance Hesabı Açarım?

1. Adım: Aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

Binance hesabı açmak için tıklayınız.

Gerçek siteyi yansıtan birçok kimlik avı sitesi olduğu için sayfayı yer imlerine eklediğinizden emin olun. Bir önlem olarak, URL’yi de incelemeli ve bunun orijinal site olduğunu doğrulamak için “Güvenli” Sertifika aramalısınız.

2. Adım: Kayıt İşlemini Tamamlayın
Bağlantımızdan girdiğinizde karşınıza doğrudan “Hesap Oluşturma” ekranı gelecek. Burada gerekli bilgileri girin. Hesabınızın güvenliğini daha iyi hale getirmek için uzun ve keyfi bir şifreye sahip olmak iyidir. Çıkan CAPTCHA ekranından bot olmadığınızı doğrulayın ve devam etmek için “Hesap Oluştur” butonunu tıklayın.

3. Adım: E-postanıza Gelen Onay Kodu’nu Girin
“Hesap Oluştur” butonuna tıkladığınızda eğer e-posta verdiyseniz bir onay e-postası alacaksınız. Telefon numarası ile kaydoldu iseniz telefonunuza bir onay mesajı gelecek. Burada yer alan kodu karşınıza çıkan ekrana girdiğinizde kayıt işlemi tamamlanmış olacaktır.

İşlem Tamam!
Artık kripto para birimi coinlerinizi veya tokenlarınızı Binance hesabınıza yatırmaya başlayabilirsiniz.

Hesabıma Nasıl Para Yatırmaya Başlarım?

1. Adım: “Cüzdan” başlığı altından “Spot Cüzdanı” Sayfasına gidin
Kontrol panelinizde (veya giriş yaptığınızda gördüğünüz ilk sayfada), sağ üst köşedeki “Cüzdan” sekmesine tıklayın. Çıkan ekrandan “Spot Cüzdan” başlığına girin.

Adım 2: Yatırmak İstediğiniz Parayı Seçin
Yatırmak istediğiniz parayı arayın ve “yatır” düğmesine basın. Yalnızca yatıracağınız jetona özel “para yatır” düğmesine tıklamak son derece önemlidir. Dolayısıyla, Bitcoin (BTC) yatırıyorsanız, yalnızca Bitcoin (BTC) için “Para Yatırma” seçeneğine tıkladığınızdan emin olun. Bunun nedeni, her token ve coinin adresinin farklı olmasıdır.

İşlemi hızlandırmak için sadece arama alanında token/coin arayabilirsiniz.

3. Adım: Paralarınızı Oluşturulan Adrese Aktarın
Göndereceğiniz adres, “Para Yatırma Adresi” altındaki alanda oluşturulacaktır. Dolayısıyla, tokeni veya coin’i cüzdanınızdan veya diğer borsalardan Binance’e aktarıyorsanız, bu gönderdiğiniz adres olacaktır. Gönderirken gönderim yaptığınız cüzdana göre BTC, BEP2, BEP20, ERC20 gibi ağlardan doğru olanı seçmeyi unutmayın.

İşlem Tamam!

Sabırlı olun, aktardığınız Kripto Para cinsine göre işlem süreleri çok farklı olabilir. Aktardığınız paralar uzun süre boyunca cüzdanınıza ulaşmazsa, linkteki Telegram grubumuza girip ekibimizden yardım isteyebilirsiniz.

**Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Dogecoin

18 Şubat 2021 Tarihli Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi

Bu Hafta En Çok Dikkat Çeken 3 DeFi Projesi