in ,

Binance $FARM ve $ALPACA’yı Listeliyor: $ALPACA ve $FARM Nedir?

Binance,  Alpaca Finance (ALPACA) ve Harvest Finance (FARM)’ı bugün TSİ saat 11.00’de listelediğini duyurdu. Kullanıcılar  ALPACA/BTC, ALPACA/BNB, ALPACA/BUSD, ALPACA/USDT, FARM/BTC, FARM/BNB, FARM/BUSD, FARM/USDT işlem çiftlerinden ticaret yapabilecekler.

Alpaca Finance (ALPACA) Nedir?

Alpaca Finance, Binance Smart Chain üzerinde kaldıraçlı yield farming’e izin veren bir borç verme protokolüdür. Alpaca Finance’ten ödünç alınan varlıklar, kaldıraçlı yield farming için Alpaca platformunda kullanılmalıdır. ALPACA, platformun yerel tokeni’dir ve kullanıcılarına performans ücreti paylaşımı, ödül kazanma, ağ yönetimi ve özel NFT erişimi sağlar.

Harvest Finance (FARM) nedir?

Harvest Finance, DeFi ekosisteminde Harvest kasalarına yatırılan varlıkların getirisini en üst düzeye çıkarmayı amaçlayan bir getiri toplama platformudur. FARM, protokolün yerel tokeni’dir ve ağ yönetişimi, likidite sağlayıcılarına elde edilen karları dağıtmak ve tokeni stake ettikleri için kullanıcıları ödüllendirmek amacıyla kullanılır.

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

EtherRocks

NFT Dünyasının Yeni Çılgınlığı EtherRocks: Değeri 1.9 Milyar USD’ye Ulaştı

Blockchain ve Film Endüstrisine Fayda Sağlayabileceği 4 Yol