in , , , , ,

Binance Coin (BNB), Solana (SOL) ve Ethereum (ETH) Teknik Analizi | 21 Ekim 2021

kriptopara

Binance Coin (BNB)

Binance borsası tarafından 1 milyar dolarlık yatırım yapılması ile hızlı bir şekilde yükseliş trendi içerisine giren Binance Coin BNB, 490 dolar seviyelerindeki direncin kırılımına kadar geldi. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 493 dolar seviyelerinden fiyatlanırken yükselen trend desteğini test ediyor.

Binance Coin BNB

Bu destek üzerinden güç toplayarak yükselişine devam etmesi halinde 520 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş trendini sürdürebilir. Trend desteğinin kırılımı halinde ise 470 dolar seviyelerindeki ara destek test edilebilir.

Solana (SOL)

Bitcoin ETF onaylarının gelmesi ile kripto paralar piyasasında yaşanan pozitif havanın en çok etkilediği koinlerden biri olan Solana SOL, hafta başından itibaren gerçekleştirdiği ralli ile %25 civarında bir yükseliş kaydederek 194 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseldi.

Solana SOL

194 dolar direncinin kırılımı halinde 206 dolar seviyelerinde bir direnç ile karşılaşabilir. Olası bir geri dönüş halinde ise 178 dola rdesteği test edilebilir.

Ethereum (ETH)

Gün içerisinde ani bir yükseliş hareketi gerçekleştiren Ethereum, 4.372 dolar olan zirve seviyesini 4.375 dolar olarak yeniledi. Daha önceki analizlerimizde 4.355 dolar seviyelerindeki dirence dikkat çekmiştik. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 4.280 dolar seviyelerinden fiyatlanırken, gelen kar satışları ile küçük geri çekilmeler yaşıyor.

Ethereum ETH

4.355 dolar direncinin kırılımı halinde 4.720 dolar seviyelerine kadar yükseliş trendi devam edebilir. Geri çekilmelerin devam etmesi halinde 3.970 dolar seviyelerinde yükselen trend desteği test edilebilir. Bu desteğin kırılımı halinde 3.800 dolar seviyelerine kadar geri çekilmeler devam edebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Bitcoin Fiyatı Rekorları Kırmaya Devam Ediyor | BTC Teknik Analizi

CheersLand $CHEERS Projesindeki Son Gelişmeler