in , , ,

Binance Coin (BNB), Solana (SOL) ve Axie Infinity (AXS) Fiyat Analizi | 2 Ekim 2021

kriptopara Binance Coin

Bitcoin tarafında yaşanan hacimli yükselişler sonrası pozitif fiyatlanan kripto paralar piyasasında altcoinler de önemli bir ölçüde artış gösterdi. AXS bu süreçte en çok yükselenlerin başında gelerek 100 dolar üzerinde fiyatlandı. Uzun bir süre sonra 400 dolar altına inen BNB ise tekrardan bu seviyenin üzerine çıkmayı başardı. Grayscale listelerine giren SOL’de bu haberin etkisi ile yeni bir trend oluşturma çalışması içerisinde.

Binance Coin (BNB)

Eylül ayı içerisinde gerçekleşen düşüşler ile uzun bir süre sonra 400 dolar altında fiyatlanan Binance Coin (BNB), bu yazının hazırlandığı saatlerde 430 dolar seviyelerinden işlem görüyor.

Binance Coin (BNB)

414-437 bölgesindeki direnci test etmeye gelen BNB, bu direncin kırılımı halinde 469 dolar seviyelerine kadar yükselişini devam ettirebilir. Bu direnç bölgesinden reddedilmesi halinde ise 390 dolar seviyelerindeki ara destek test edilebilir.

Solana (SOL)

Grayscale listelerine girdiğinin açıklanması ile tekrardan yönünü yukarı çeviren Solana (SOL), 167-178 dolar aralığındaki direnci test ediyor. Bu direncin kırılımının gerçekleşmesi halinde 194 dolar seviyelerindeki direnç test edilebilir.

Solana (SOL)

Olası bir geri çekilme halinde ilk destek seviyesi olarak 152 dolar desteği takip edilebilir. 152 dolar desteğinin de kırılımı halinde 134 dolar seviyelerine kadar bir düşüş izleyebiliriz.

Axie Infinity (AXS)

Son iki gün içerisinde en çok kazandıran altcoinlerin başında gelen Axie Infinity (AXS), staking özelliğinin duyurulması ile %45 üzerinde bir yükseliş hareketi gerçekleştirdi. 116 dolar seviyelerindeki dirence kadar ilerleyen AXS, bugün içerisinde de %5 üzerinde bir kazanç elde etti.

Axie Infinity (AXS)

116 dolar direncinin kırılımı halinde 145 dolar seviyelerinde olası bir direnç ile karşılaşabilir. Herhangi bir geri çekilme halinde ise 94 dolar seviyelerini destek olarak kullanabilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Justin Sun

Justin Sun Tarafından Neo-Globalist Bir İdeoloji İnşası İçin Kriptoizm Çağrısı

LOCGAME

LOCGame Önemli Güncelleme: Oyun Gelişimi, İlerleme, Teknoloji Ekibi, Web Sitesi ve Yol Haritası