içinde , ,

Binance Coin (BNB), Siacoin (SC) ve Mina (MINA) Teknik Analizi | 25 Kasım 2021

kriptopara

Binance Coin (BNB)

Özellikle Porto ve Lazio tokenlerin alımını yapabilmek adına kitlenen BNB miktarının artmasıyla birlikte BNB fiyatının olumlu artışına şahit olduk. Tokenlerin ilk arzlarının ardından fiyatta düşüşler olsa da son günlerde hacminin artışı ve BTC’nin yatay hareketi sonrası BNB sağlam bir yükseliş hareketi başlattı.

Binance Coin (BNB)
Binance Coin (BNB) Teknik Analizi

18 Kasım’da yükselen kanalın alt bant desteğinden alıcılarla karşılaşan BNB $514 sonrası tekrar yükselişini sürdürdü. Önünde kanal üst bant seviyesindeki dirençleri bulunan BNB $655 ve $668 seviyelerini test edecektir. Bu seviyelerin aşılması durumunda $694 seviyesindeki ATH denemesi görmemiz mümkündür.$610 desteği korundukça görüntü oldukça olumlu.

Siacoin (SC)

Sia’da BTC düşüşlerine rağmen yükselen dipler gelmekte. Web3.0 ile birlikte proje olarak tekrar gündeme gelecek en önemli projelerden bir tanesi olacaktır. Şu an kanal içindeki hareketleri kanal orta bant seviyesindeki ilk direncine doğru gideceğini bizlere işaret ediyor.

Siacoin (SC)
Siacoin (SC) Teknik Analizi

Bu noktada $0,0228 üzerinde kalıcılık sağlarsa kanal üst bandındaki ana direnci olan $0,027 seviyesine doğru yolculuğu başlayacaktır. BTC’nin izin vermesi durumunda bu seviye üzerinde gelecek günlük kapanışlar bize kısa vadede $0,037 seviyesini getirebilir. En önemli desteği $0,018 olarak görünmekte.

Mina (MINA)

Geçirdiği uzun akümülasyon döneminin ardından 10 Kasım’da yaptığı patlamayla beraber kendini yatırımcılarına hatırlatan Mina’da hızlı yükselişin ardından akümülasyon bölgesine geri dönülmüştü. 24 Kasım’da hacmin artmasıyla birlikte tekrar kendini akümülasyon bölgesinin üzerine atan Mina en önemli dirençlerinden biri olan $5,33 seviyesinde takılmış görünüyor.

Mina (MINA) Teknik Analizi
Mina (MINA) Teknik Analizi

Bu seviyenin kırılması durumunda kısa vadeli olarak tekrar $6,68 seviyesine doğru bir hareket gerçekleştirerek çanak formasyonuna dönme ihtimali bulunmakta. Bu seviyenin test edilmesi halinde hacimli kırılım gelirse çanak hedefi $9 olacaktır. En önemli destek bölgesi olarak $4,96 öne çıkmakta.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Ali Taylan Cengiz tarafından yazıldı.

Blockchain, NFT’ler ve Oyna-Kazan ile Nasıl Para Kazanılır?

Morgan Stanley

Morgan Stanley, Grayscale Bitcoin Hissesi (GBTC) Satın Almaya Devam Ediyor