in , , , , , ,

Binance Coin (BNB), Polkadot (DOT) ve Ripple (XRP) Teknik Analizi | 13 Ekim 2021

kriptopara

Binance Coin (BNB)

Binance borsasının dün yaptığı açıklama ile 1 milyar dolarlık yatırım alan Binance Coin (BNB), bu açıklama sonrası 414-437 dolar bölgesinde bulunan direnci hızlı bir şekilde kırarak 469 dolar seviyelerindeki dirence kadar yükseliş gösterdi.

Binance Coin (BNB)

Bu direnç seviyesi üzerinden gelen kar satışları sonrası 437 dolar desteğini tekrardan test ederek yükselişini sürdürdü. 469 dolar direncinin kırılımı halinde sırası ile 491 ve 519 dolar seviyeleri olası dirençler olarak takip edilebilir. Olası bir geri çekilme halinde ise 437 ve 414 dolar seviyeleri mevcut destekler olarak görünüyor.

Polkadot (DOT)

26 dolar desteği üzerinden başlattığı rallisine hafta başında Bitcoin hakimiyetinin artması ile mola veren Polkadot (DOT), yükselen trend desteğini test ettikten sonra yukarı yönlü ivmesini tekrar kanamış görünüyor.

38.70 dolar seviyelerindeki direncin kırılımı halinde 46 dolar seviyelerindeki dirence kadar bir yükseliş hareketi izleyebiliriz. 32-34 dolar bandındaki majör desteğin kırılımı halinde ise 26.90 dolar seviyelerine kadar bir düşüş trendi oluşabilir.

Ripple (XRP)

1.20 dolar direncinden reddedildikten sonra bir miktar geri çekilme yaşayan Ripple (XRP), 1.06 dolar seviyelerindeki pivot bölgeyi test ederek yukarı yönlü bir ivme kazandı. Bu yazının hazırlandığı saatlerde 1.09 dolar seviyelerinden fiyatlanırken 1.20 dolar direncinin tekrardan test edilmesi ve kırılımı halinde 1.56 dolar seviyelerindeki dirence kadar bu yükseliş devam edebilir.

Geri çekilmelerin devam etmesi ve 1.06 dolar seviyesinin altında gerçekleşecek kapanış halinde ise 0.86-0.94 dolar bölgesindeki majör destek ziyaret edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Hasan Bölük tarafından yazıldı.

Uzun yıllar sinema sektöründe kameraman olarak görev yaptı. Yüzden fazla film ve dizi projesinde yer aldı, youtube ve benzeri dijital platformlarda içerik üretimi, danışmanlığı görevlerinde bulundu. Son üç yılını kripto alanında teknik analize ayırdı. Günlük ve haftalık analizlerini hem web sitemizde hem de telegram grubumuzda paylaşmaktadır.

Kripto ve FinTech Merkezi Hong Kong

FED

Altın Fiyatlarında Son Durum: Altın Fiyatları Neden Yükseliyor?