in

Binance, Clover Finance (CLV) ve Quant Network’ü (QNT) Listeliyor

Binance bugün Clover Finance (CLV) ve Quant Network’ü (QNT) listelediğini duyurdu. Kullanıcılar CLV/BTC, CLV/BNB, CLV/BUSD, CLV/USDT, QNT/BTC, QNT/BNB, QNT/BUSD ve QNT/USDT çiftlerinden işlem yapabilecekler. CLV ve QNT para çekme işlemleri ise yarın sabah Türkiye saatiyle 09.00’da başlayacak.

Clover Finance (CLV) Nedir?

Clover Finance kullanıcıların DeFi dApp’lerini Ethereum ve Polkadot arasında köprülemelerine olanak tanıyor. Bu özelliğiyle zincirler arası uyuma odaklanıyor. CLV ise platformun yerel token’ı görevini üstleniyor. Ağ konsensüsünde, işlem ücretlerinde, yönetimde, platform ödüllerinde ve staking işlemlerinde CLV kullanılıyor.

Clover

Quant (QNT) Nedir?

Quant ise Londra merkezli bir blokzinciri projesidir. Bir blokzinciri işletim sistemi olan Overledger OS aracılığıyla blokzincirleri arasında birlikte çalışabilirliği sağlama görevini üstleniyor. QNT ise ağın yerel coin’i olarak hizmet veriyor. Ağ kaynakları ve lisans ücretleri için ödeme yapmak amacıyla kullanılıyor.

Quant

Kriptoparalar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Ocean Protocol

29 Temmuz 2021 Kriptopara Piyasası Genel Görünümü

Coinbase Commerce DOGE ile Ödemeleri Kabul Etmeye Başladı