içinde , ,

Binance CEO’sunun Tek Bir Açıklaması, 3 Kripto Parayı Yükseltmeye Yetti

Dünyanın en büyük kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao, 1 milyonun üzerinde takipçisi ile kesinlikle sektörde büyük bir etkiye sahip. CZ’nin bu etkinin yanında bir de heyecan yaratan açıklamalarda bulunması, bazı kripto paraların anından yükselmesini sağlayabiliyor.

Binance CEO’sundan Heyecanlı Paylaşım

CZ, yaklaşık 2 saat önce paylaştığı gönderisinde duyurunun duyurusunu yaptı. Çok heyecanlı olduğunu ve artık bu haberi vermek için bekleyemeyeceğini ifade eden CZ, yine de yarının beklenmesi gerektiğine işaret etti. 10 Mart tarihinde gerçek duyurunun yapılacağı ise BakerySwap tarafından paylaşılan gönderi ile ortaya çıktı.

Binance Smart Chain tabanlı merkezsiz kripto para borsası BakerySwap, yaklaşık 2 saat önce paylaştığı gönderisinde “SADECE 1 GÜN KALDI” ifadesini kullandı. Hem CZ hem de BakerySwap ekibinin paylaştığı müjdenin ne olduğu bilinmese de bunun BSC ağındaki 3 temel kripto paraya yükseliş getirdiği görülüyor.

BAKE, CAKE ve BNB Üçlüsü Yemyeşil!

Ağın temel kripto para birimi BNB son 24 saat içerisinde %14, duyuruyu yapan BAKE %17, ağın demirbaşı CAKE ise %18,5 artış yakaladı. Bunun PancakeSwap ile ilgili bir duyuru olmadığı düşünülse de BSC ağındaki her yeni gelişmenin bir şekilde PancakeSwap ile bağlantılı olduğu biliniyor.

Bu yükselişin ise 10 Mart tarihinde yapılacak olan duyuruya kadar devam etmesi bekleniyor. Duyuru yapıldığında ise fiyatlarda ciddi bir düşüş yaşanması muhtemel. Buna rağmen duyurunun bizzat Binance CEO’su CZ tarafından yapılacak olması, bu düşüşün etkilerini azaltıp, yükselişin etkilerini arttırabilir.

Kripto paralar hakkında; merak ettikleriniz, öğrenmek istedikleriniz, soru-cevap, güncel analizler için Telegram kanalımızda bizi takip edin ve iletişimde kalın. KoinSaati’nin Telegram Kanalına katılmak için tıklayınız.

KoinSaati tarafından yazıldı.

9 Mart Chainlink (LINK) Fiyat Analizi: Piyasa Yükselirken LINK Yeni Bir Fiyat Rekoru Kırabilir

Bitcoin

Bitcoin (BTC) Balinaları Av Peşinde: 11.554 Bitcoin Alındı