in ,

Binance Bu Altcoin için Vadeli İşlemleri Başlatacak!

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto varlık alım satım platformu olan Binance, bu altcoin için vadeli işlemleri başlatacağını duyurdu. 

Popüler kripto varlık alım satım platformunun 23 Ocak Pazartesi (bugün) yaptığı resmi açıklamaya göre, Magic (MAGIC) için 20x kaldıraca kadar USDT marjlı vadeli işlemler başlatılacak. 

Binance, yaptığı paylaşımda fonlama oranları, maksimum kaldıraç ve minimum işlem limiti gibi önemli bilgilere de yer verdi. Açıklamaya göre MAGIC/USDT sözleşmesi, 25 Ocak 06.00’da (TSİ) piyasaya sürülecek. Platformun yaptığı açıklamada piyasa koşullarına bağlı olarak sözleşme detaylarının değiştirilebileceği de belirtildi. 

MAGIC/USDT işlem çifti aynı zamanda Binance USD (BUSD) kullanılarak teminatlandırılabilecek. 

Son iki hafta içerisinde %155’e yakın artış yaşayan MAGIC, Arbitrum altyapısı üzerine inşa edilmiş metaverse projesi olan Treasure’ın NFT işlemleri, staking ve yönetişim gibi işlemlerinde kullanılan bir kripto para birimidir. 

Maksimum arzı 347 milyon 714 bin 7 olan varlığın dolaşımdaki arzı ise 206 milyon 726 bin 786’dır. Proje Binance dışında Coinbase, KuCoin gibi önemli platformlarda da listelenmektedir. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Crypto Mario tarafından yazıldı.

P00LS Nedir ve Nasıl Satın Alınır?

Aptos Varlıklarını Metamask Wallet’a Ekleme Rehberi