in

Binance, Bitcoin Taproot Güncellemesini Destekleyecek

Bitcoin

Binance, önümüzdeki günlerde gerçekleşmesi beklenen Bitcoin Taproot Güncellemesini destekleyeceklerini açıklayan bir gönderi paylaştı. Binance Announcement’ta yayınlanan gönderide ise şunlar yazıyor: 

“709.632 Bitcoin ana ağ blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 14 Kasım 2021 tarihinde, Bitcoin (BTC) ağı, ağın gizliliğini, verimliliğini ve akıllı sözleşmeler kapasitesini geliştirmeyi amaçlayan Taproot yükseltmesi adlı bir soft fork yaşayacak.

Lütfen aklınızda bulundurun:
*Bitcoin (BTC) ağ yükseltmesi ve yumuşak çatal, 709.632 Bitcoin ana ağ blok yüksekliğinde gerçekleşecek. Tahmini süre yalnızca kullanıcıların referansı içindir ve blok yayılma sürelerine bağlı olarak değişebilir.

*Bu yükseltme sırasında BTC ticareti etkilenmeyecektir.

*Bitcoin (BTC) ağ yükseltmesi ve soft fork, yeni bir token oluşturulmasına neden olmaz.

*Binance, Binance hesaplarında BTC tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.”

Kaynak: Binance Announcement

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Dogecoin, DOGE

Shitcoin Dünyasında Neler Yaşanıyor? | 9 Kasım 2021

Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu (FLOKI) Teknik Analizi | 9 Kasım 2021