in ,

Binance 33. Launchpad Projesini Duyurdu

Binance, blog sayfası üzerinden yaptığı paylaşım ile Binance Launchpool üzerindeki 33. projesinin Sui (SUI) olduğunu duyurdu. 

Duyuruya göre kullanıcılar, 1 Mayıs 2023 03.00’ten (TSİ) itibaren farming ile birlikte 2 gün boyunca SUI tokenleri toplamak için BNB ve TUSD’lerini ayrı havuzlarda stake edebilirler. 

Sui

Binance, likidite gereksinimi karşılandığında SUI’yi listeleyeceğini ve SUI/BTC, SUI/USDT, SUI/TUSD ve SUI/BNB çiftleriyle alım satım işlemlerini açacağını duyurdu. Listeleme ile ilgili kesin tarih ve zamanlamanın hazır olduğunda duyurulacağının da altını çizdi. 

SUI havuzu ile ilgili ayrıntılar ise şöyle: 

  • Toplam Token Arzı 10.000.000.000 SUI
  • Launchpool Token Ödülleri: 40.000.000 (Toplam arzın %0.4’ü) 
  • İlk Dolaşımdaki Arz: 528.273.717 (toplam token arzının %5.28’i)
  • Stake Koşulları: Üst sınır yok, KYC gerekli. 

Desteklenen Havuzlar: 

  • Stake BNB (32.000.000 SUI ödül (%80)
  • TUSD Stake Edin (8.000.000 SUI ödül %20)
  • Farming Dönemi: 1 Mayıs 2023 03.00 (TSİ) ve 2 Mayıs 2023 02.59 (TSİ) arasında gerçekleşecek. 

Açıklanan diğer bilgilere göre kullanıcı ödüllerini hesaplamak için her saat kullanıcı bakiyelerinin ve toplam havuz bakiyelerinin anlık görüntüleri alınacak ve bunlar her saat güncellenecek. Bununla birlikte kullanıcılar ödüllerini biriktirebilecek ve bu ödülleri istedikleri zaman doğrudan spot hesaplarına talep edebilecekler. 

Havuzlarda saka edilen tokenler ve talep edilmeyen ödüller, her farming döneminin sonunda kullanıcıların spot hesaplarına otomatik olarak aktarılacak. 

Kripto paralar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz. 

Onur Çaliş tarafından yazıldı.

Beykent Üniversitesi, Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünden 2020 senesinde mezun oldum. Başkent İletişim Akademisi'nde Diksiyon, Sunuculuk ve Spikerlik eğitimi aldım. Stajımı China Radio International bünyesinde tamamladım. Kripturk ile başladığım profesyonel çalışma hayatıma Bitlo Teknoloji ve Coinkolik ile devam ettim. Şu anda ise Koinsaati çatısı altında editörlük ve sunuculuk yaparak devam etmekteyim.

Haftanın Takip Edilecek Makroekonomik Gelişmeleri

Son 12 Ayda Yaşanan Hack Saldırılarının Özeti