in

Binamon ve Sovryn Kucoin’de Listeleniyor: $BMON ve $SOV Nedir?

KuCoin
KuCoin

Kucoin borsası bugün 2 altcoin birden listeliyor. Bu altcoinler Binamon ve Sovryn olarak açıklandı. Detaylar ise şu şekilde:

Binamon 29 Eylül 2021 Çarşamba günü TSİ 13.00’te Kucoin borsasında listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden itibaren BMON/USDT paritesinden işlem yapabilecekler. 

Sovryn 29 Eylül 2021 Çarşamba Günü TSİ 16.00’da Kucoin borsasında listeleniyor. Kullanıcılar listeleme saatinden itibaren SOV/USDT paritesinden işlem yapabilecekler.

Binamon Nedir?

Binamon, Digital Monsters’ın eksiksiz bir metaverse’idir. Yerel deflasyonist sınırlı tedarik BMON tokeni ile benzersiz ve tahsil edilebilir canavarları hayata geçirmek mümkündür. Onlarla play-to-earn oyunları oynayabilir, diğer canavarlarla savaşabilir ve eksiksiz bir macera yaşayabilirsiniz.

Sovryn Nedir?

SOV, merkeziyetsiz ticaret platformu Sovryn’in risk, yönetişim ve koordinasyon tokenidir. Sovryn, Bitcoin üzerine kurulu bir DeFi platformudur ve kullanıcılarına alım satım, borç verme/borç alma, marj ticareti, likidite madenciliği ve stake gibi hizmetler sunar.

SOV belirteci, Sovryn Origins Launchpad’de başlatılan alt protokoller için toplu karar alma, stake ödülleri ve özel satış katılım hakları için Sovryn Protokolü, Bitokrasi sisteminin merkeziyetsiz yönetimine pay edilebilir.

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Semih Yiğit tarafından yazıldı.

Galatasaray Üniversitesi'nde Ekonomi bölümü öğrencisi olan Semih, Fransızca ve İngilizce dillerine hakimdir. Blokzinciri, merkeziyetsiz finans, teknoloji ve yazılım alanlarında kendini geliştirmekte ve bu alanlarda içerikler üretmektedir.

Dinamo Zagreb Fan Token Satışa Çıkıyor: $DZG Token Nasıl Satın Alınır?

Bitcoin, Dogecoin

Elon Musk Çin ile Kripto Dünyası Arasındaki Savaş Hakkında Konuştu: Kripto Çin’i Tehdit Ediyor