içinde

Bifrost (BNC) KuCoin’de Listeleniyor: Bifrost (BNC) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Bifrost (BNC) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Bifrost (BNC) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri BNC/USDT’dir.

Yatırımcılar 31 Mart TSİ 13:00’ten itibaren KuCoin üzerinden BNC alım-satımı yapabilecek. Ancak BNC’lerinizi KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 2 Nisan TSİ 13:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının BNC Listeleme Haberi:

Bifrost (BNC) Nedir?

Total SupplyMarket CapIssue DateConsensus Protocol
80,000,000 BNC$7,603,2402021-10-21
Circulating Supply24hr VolumeIssue PriceCryptographic Algorithm
11,939,000 BNC$634,450$0.5SR25519

Bifrost, stake edilen varlıklar için merkeziyetsiz zincirler arası likidite sağlayan bir web3 türev protokolüdür. Cross-consensus message (çapraz fikir birliği mesajı)’den (XCM) yararlanarak, çoklu zincirler için cross-chain liquid stake hizmetleri sağlayabilir.

Bifrost’un misyonu, Polkadot relay chain’leri, parachainler ve Polkadot ile köprülenmiş heterojen zincirler için standartlaştırılmış zincirler arası faiz taşıyan türevler sağlamaktır.

Bifrost (BNC)

Ayrıca, PoS konsensüs zincirlerinin staking likiditesinin %80’den fazlasını zincirler arası türevler aracılığıyla toplayarak, kullanıcıların stake eşiğini düşürür, çoklu zincir stake oranını artırır ve üç yönlü pozitif bir etki yaratarak ekosistem ilgi tabanının uygulamasını iyileştirir. Kullanıcıları, çoklu zincirleri ve ekosistem uygulamalarını güçlendirerek StakeFi ekosistemi için döngü yaratır.

Bifrost ağının yönetişim token’i ise BNC’dir.

Official website: https://bifrost.finance/

Whitepaper: https://wiki.bifrost.finance/#white-paper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonomist. KoinSaati İçerik Editörü

Fuse Network (FUSE), XDEFI Wallet ($XDEFI) ve DAO Maker (DAO) Huobi Pioneer Zone’da Listeleniyor

İlk Metaverse Moda Haftasında Neler Oldu?