içinde

Biconomy (BICO) KuCoin’de Listeleniyor: Biconomy (BICO) Nedir?

KuCoin kripto para borsası, yeni bir altcoin’i listeliyor. Bu altcoin Biconomy (BICO) olarak açıklandı. Borsa tarafından açıklanan detaylar ise şu şekildedir:

KuCoin, ticaret platformumuza gelen bir başka harika projeyi duyurmaktan son derece gururludur. Biconomy (BICO) artık KuCoin’de mevcuttur. Desteklenen ticaret çiftleri BICO/USDT’dir.

Yatırımcılar, 25 Mart TSİ 12:00’den itibaren artık KuCoin üzerinden BICO alım-satımı yapabilecek. Ancak BICO’larınızı KuCoin borsasından başka bir yere çekmek (withdrawal), aktarmak için 25 Mart  TSİ 12:00’e kadar beklemeniz gerekmektedir.

Resmi KuCoin Twitter Hesabının BICO Listeleme Haberi:

Biconomy (BICO) Nedir?

Biconomy, geliştiricilere plug-and-play altyapısı sağlayarak Web 3 üzerine inşa eden geliştiriciler için giriş engelini azaltmayı amaçlar. Mevcut ürünler, dApp kullanıcılarının gaz ücreti ödemesini servis sağlayıcıya devredebilecekleri bir meta-transaction ara yazılımı ve bir zincirler arası köprü içerir.

Biconomy (BICO)
Biconomy (BICO) KuCoin’de Listeleniyor

BICO, projenin yerel token’idir. BICO için mevcut kullanım örnekleri şunları içerir:

  • Ağ ücreti: Kullanıcıların zincire herhangi bir bilgi eklemesi için BICO’da işlem ücreti ödemeleri gerekecektir.
  • Stake: Aktarıcıların, aktarıcı olmak için BICO’yu stake etmeleri gerekir ve işlemleri doğru bir şekilde aktardıkları için ödüller alırlar. Kullanıcılar, token’lerini aktarıcılara da devredebilir.
  • Yönetişim: BICO sahipleri, ağ kodunda değişiklikler, ek hizmetler ekleme, fonların ödenmesine ilişkin kararlar önerebilir veya oy verebilir.

Official website: https://www.biconomy.io/

Whitepaper: Biconomy-whitepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

Merve Sait tarafından yazıldı.

Ekonometri bölümü öğrencisi. KoinSaati İçerik Editörü

Polygon (MATIC) Nasıl Stake Edilir?

The SandBox (SAND), Oasis Network (ROSE) ve Decentraland (MANA) Fiyat Analizleri I 24.03.2022