in

Biconomy (BICO Coin) Nasıl Stake Edilir?

Biconomy (BICO) Web3.0’ı sorunsuz ve ana akım yapmak için ortaya çıkmıştır. Merkeziyetsizliğin herkes için erişilebilir olmasını sağlayarak işlemlerin geleceğini basitleştirir. Topluluktan gelen yoğun talep üzerine BICO staking başlatıldı!

Biconomy, tüm bileşenlerini daha birleştirilebilir, birlikte çalışabilir ve kullanılabilir hale getirerek web3.0’ın benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor.

  • Birlikte Çalışılabilir: Çok zincirli aktarıcıları, farklı zincirler ve katmanlar arasında hızlı ve sorunsuz bir şekilde fon akışını sağlamaktadır. Son kullanıcı, entegre bir birlikte çalışılabilirlik deneyimine sahiptir.
  • Birleştirilebilir: API ve SDK’ları herhangi bir özel kullanım durumu için herhangi bir dApp’e kolayca entegre edilecek şekilde tasarlanmıştır.
  • Kullanılabilir: Temel görev web3.0’ı ana akım benimseme için daha kullanışlı hale getirmek için tüm karmaşıklıkları kullanıcı adına ele almaktadır.

BICO Staking Nasıl Yapılır?

1. staking.biconomy.io’ya gidin

2. Wallet Connect (Cüzdanınızı bağlayın)

Biconomy (BICO)

3. BICO’yu seçin ve stake etmek istediğiniz miktarı Amount (Miktar) kısmına girin ve ardından Approve (Onayla) tıklayın.

5.000’in üzerinde ücretsiz stake için “Gasless Mode”u değiştirmeyi unutmayın!

4. Smart Contract (Akıllı Sözleşme)’a izin verin ve cüzdanınızda Approve (Onayla) kısmına tıklayın.

Biconomy (BICO)

Approve (Onayla) kısmına tıkladıktan sonra “stake” kısmını seçin ve cüzdanınızda tamamlayın.

Biconomy (BICO)

Tebrikler, BICO’yu başarıyla stake ettiniz!

Biconomy (BICO) staking için bu adımları izlemeniz yeterli olacaktır!

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

Coinbase, NFT Pazar Yerinin Beta Sürümünü Başlattı

Cardano (ADA) Vasil Hard Fork’u Ne Zaman? Ne Amaçlanıyor?