in ,

Biconomy (BICO) Bugün Huobi, OKEx ve ByBit’te Listelenecek

Biconomy (BICO) bugün 1 Aralık, TSİ 16:00’da Huobi, OKEx ve ByBit’te listelenecek. Para yatırma işlemleri açıktır ve para çekme işlemleri yarın 2 Aralık saat 13:00 TSİ’de gerçekleştirilecektir. Ticaret işlemleri 3 Borsada da 1 Aralık 16:00 TSİ’de başlayacaktır.

Biconomy (BICO), Ekim ayında CoinList’te gerçekleştirilen başarılı satışın ardından satışını şimdi Huobi Primelist üzerinden yürütüyor.

  • Toplam satış hardcap 12.1 milyon dolar.
  • Satış fiyatı 0,30 ABD dolarıdır.
  • İlk piyasa değeri 19.62 milyon dolar.

 

BICO, kullanıcı deneyimlerini basitleştirmek için 75’ten fazla dApp için tak-çalıştır API’leri sağlar. BICO, merkeziyetsiz web’i herkes için erişilebilir hale getirme görevindedir. API’ler ve SDK’lar, herhangi bir dAapp’ı kripto bilgisi ve deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından kullanılabilir hale gelecek şekilde dönüştürür. Çok zincirli geçiş altyapısı, web3.0’ın tüm avantajlarının web2.0’ın sezgiselliği ile birlikte gelmesini sağlamak için 5 farklı blok zinciri ağında günlük yaklaşık 50 bin işlemi işler.

Biconomy (BICO)
Biconomy (BICO) Huobi’de Listeleniyor

İnternetin geleceği merkeziyetsizliktir ve Biconomy, üzerinde duracağı kritik bir altyapıdır. Biconomy, web3.0’ı daha kullanışlı, birlikte çalışabilir ve birleştirilebilir hale getirir.

Bugün Biconomy, tüm bileşenlerini daha birleştirilebilir, birlikte çalışabilir ve kullanılabilir hale getirerek web3.0’ın benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor.

Yarın, Biconomy, işlemlerin ve zincirleme etkileşimin sorunsuz, sürtünmesiz ve pürüzsüz bir şekilde nasıl gerçekleştiğinin temelidir.

Official Website: https://www.biconomy.io/

Whitepaper: https://www.biconomy.io/litepaper

Kriptoparalar ve blockchain hakkındaki her türlü sorunuz için telegram kanalımıza davetlisiniz. Kanala katılmak için tıklayınız.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan bu içerik, genel anlamda bilgi vermeyi amaçlamakta olup; bu içeriğin, yatırımcıların alım satım kararlarını destekleyebilecek yeterli bilgileri kapsamayabileceği dikkate alınmalıdır. Bu sayfalarda yer alan çeşitli bilgi ve görüşlere dayanılarak yapılacak ileriye dönük yatırımlar ve ticari işlemlerin sonuçlarından ya da ortaya çıkabilecek zararlardan KoinSaati sorumlu tutulamaz.

MES tarafından yazıldı.

kripto

Solana (SOL), Fantom (FTM) ve Terra (LUNA) Teknik Analizi | 1 Aralık 2021

Kriptopara

Borderless Capital, 500 Milyon Dolarlık Algo Fund II’nin Lansmanını Duyurdu